آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی

38179 16 بهمن 1395 اخبار پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی همیار آسان طب

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی کافیست ۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را حسابی ترکیب کنید. سپس انها را ارام بسابید . در مرحله بعدی ۵۰ گرم دانه‏ اسفند سالم و نکوبیده را با این مواد ترکیب کنید. هر شب یک قاشق شربت ‏خورى از این مواد را میل کنید تا مشکل انزال زودرس تان رفع شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر روشهای درمان زود انزالی مردان ادامه مطلب را مطالعه کنید.

درمان زود انزالی

زود انزالی مردان یکی از مشکلاتی است که بسیاری از زوج های جوان را ناراحت کرده است. خب مسلما وقتی در رابطه جنسی همه چیز خوب نباشد در ساعات دیگر هم رابطه ها سردتر و سرد تر می شود و گاهی نامناسب بودن رابطه جنسی حتی منجر به طلاق هم می شود.

پس راهکار چیست ؟ شما میتوانید به روشهای مختلف زود انزالی را درمان کنید. در این بخش از اسان طب برخی از راههای درمان زود انزالی با داروهای گیاهی را در اختیارتان می گذاریم.

درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی

درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی

درمان زود انزالی مردان با گیاهان دارویی

برخی را راههای درمان زود انزالی با داروهای گیاهی به شرح زیر است . میتواند هر یک از این راهها را در منزل امتحان کنید.

معجونی برای درمان زود انزالی مردان

+مصطکى، کندر، بلوط، گلنار، سیاه‏ دانه، زیره ‏ى سیاه، بادیان، زیره‏ ى سبز و زنیان از هر کدام ۱۰ گرم

+عسل ۵۰۰ گرم

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی شما باید مصطکى، کندر، بلوط، گلنار، سیاه‏ دانه، زیره ‏ى سیاه، بادیان، زیره‏ ى سبز و زنیان از هر کدام ۱۰ گرم را نرم بکوبید. سپس ان را با ۵۰۰گرم عسل ترکیب کرده و حدود ۲۴ ساعت در جای گرم نگهداری کنید. در این صورت این معجون کاملا جا می افتد. در نهایت می توانید ان را میل کنید.

بعد از هر وعده غذا یک قاشق کوچک میل شود

درمان زود انزالی با دارچین مردان

به گزارش آسان طب درمان زود انزالی با دارچین امکان پذیر است. این کار باغث می شود قدرت در تاخیر و همچنین افزایش قوای جنسی افزایش یابد. برای درمان زود انزالی بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید و غذاهای گرم بخورید . منظور غذاهایی با طبع گرم است.

طبق اطلاعات بدست امده استفاده از ماهی – مرغ – سیب زمینی – نوشیدنی های خیلی سرد موجب شکست در درمان زود انزالی خواهد شد. سعی کنید روی همه غذاهایتان دارچین و یا ادویه های گرم دیگری مثل زنجبیل و … بریزید تا طبه غذایتان کامل گرم شود.

همچنین میتوانید با چای تان دارچین بخورید.

بیشتر بدانید : غذاهای سرد و غذاهای گرم چه هستند ؟

درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی

معجون میخک برای درمان زود انزالی مردان

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی کافیست ۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را حسابی ترکیب کنید. سپس انها را ارام بسابید . در مرحله بعدی ۵۰ گرم دانه‏ اسفند سالم و نکوبیده را با این مواد ترکیب کنید. هر شب یک قاشق شربت ‏خورى از این مواد را میل کنید تا مشکل انزال زودرس تان رفع شود.

معجون عود هندی برای درمان انزال زودرس

برای تهیه یکی دیگر از معجون های درمان زود انزالی کافیست زعفران، فلفل سیاه، عود هندى و میخک از هر کدام ۲۰ گرم، را حسابی بسائید. سپس انها را با ۵۰۰ گرم عسل ترکیب کنید.

در نهایت باید این معجونی که اماده کردید را هر صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت خوری میل کنید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی مردان

برای درمان انزال زودرس  ۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر را وقتی که با هم ترکیب کردید کامل بسابانید تا نرم شود. سپس ان را  با ۲۵۰ گرم عسل ترکیب کنید. اکنون معجون شما اماده است.

حال میتوانید ان را  صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى بخورید تا نتیجه اش را کم کم ببینید.

نکته: در افراد گرم مزاج معجون های زود انزالی را با ۲ قاشق سرکه میتوانید بخورید.

سستی کمر در مردها و درمان انزال زودرس مردان

برای درمان سستی کمر اقایان و همچنین درمان انزال زود رس انها شما میتوانید با دارچین ۵ گرم ،زنجبیل ۵ گرم ،هیل قراب 5گرم، میخک ۵ گرم ،شقاقل 15گرم،دار فلفل ۵ گرم، تخم زردک 30گرم،تخم شاهی ۳۰ گرم یک داروی طبیعی درمانی تهیه کنید.

کافیست همه این مواد را مخلوط کرده و حسابی بسائید. سپس ان را صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با شربت قند بخورید.

درمان زود انزالی با عرقیجات دارویی مردان

برای درمان انزال زود رس میتوانید از عرق دار چین، عرق سیر، عرق تارونه، عرق میخک، عرق زنجبیل ، عرق ہولاغ اوقی، عرق زانیان، عرق نعنا، عرق آویشن، میزان مصرف یک فنجان بعد از هر وعده غذا استفاده کنید.

همچنین به گزارش مجله پزشکی اسان طب هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبرهندی جزو داروهای درمان زود انزالی است .

همچنین پیشنهاد می شود برای درمان انزال زودرس روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک را در روز میل کنید. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر و کلا غذاهایی با طبع گرم میتواند برای شما مفید باشد.

سعی کنید خوراکی های ترش مزه را هم از وعده ها و میان وعده های خود حذف کنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب درباره درمان زود انزالی مردان با نسخه طبیعی تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. لطفا مشکل زود انزالی را جدی بگیرید و سعی کنید ان را درمان کنید.


# # # # # #

نظرات

*

code