http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

درمان بیماری آنفولانزا با عسل ، سیر و لیمو

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » درمان بیماری آنفولانزا با عسل ، سیر و لیمو

بیماری آنفولانزا یکی از بیماری های شایعی است که بسیاری از افراد مخصوصا در زمستان به آن مبتلا می شوند. روشهای درمان این بیماری متفاوت است. شما می توانید از داروهای گیاهی برای درمان این بیماری استفاده کنید. ما در این بخش از مجله پزشکی آسان طب چند داروی گیاهی برای درمان بیماری آنفولانزا را به شما معرفی می کنیم.

درمان بیماری آنفولانزا

درمان بیماری آنفولانزا با داروهای گیاهی

در این بخش از مجله پزشکی آسان طب سه روش طبیعی برای درمان بیماری آنفولانزا را در اختیارتان می گذاریم. سعی کنید در هنگام این بیماری از داروهای گیاهی استفاده کنید تا زودتر بهبود یابید.

درمان بیماری آنفولانزا با عسل ، سیر و لیمو

درمان بیماری آنفولانزا با عسل

 

عسل برای درمان بیماری آنفولانزا فواید زیادی دارد. شما می توانید به روشهای مختلف از عسل برای رفع مشکل تان استفاده کنید.

به عنوان مثال برای درمان بیماری آنفولانزا یک قاشق عسل و یک پیاز کوچک را در یک لیوان آب بگذارید. سپس این ترکیب را روی شعله گاز حرارت دهید. حال صبر کنید تا کمی خنک شود. اکنون می توانید این محلول به دست آمده را استنشاق کنید.

یک روش دیگر هم اینست که شما می توانید یک قاشق مربا خوری عسل طبیعی را با آب و دو عدد لیموی تازه مخلوط کنید. حال باید این مخلوط را در یک فنجان آب ولرم حل کنید و صبح و شام بخورید. خودتان کم کم نتیجه اش را می بینید.

البته این مواردی که گفتیم درباره عسل طبیعی صدق می کند و عسل هایی که با شکر درست شده اند خاصیت درمانی ندارند.

درمان بیماری آنفولانزا

درمان بیماری آنفولانزا با سیر

یکی دیگر از روشهای درمان بیماری آنفولانزا استفاده از سیر است. سیر خاصیت ضد باکتریایی و ضد میکروبی دارد. سیر از قدیم الایام برای درمان عفونتها استفاده می شده است.

به گفته محققان سیر یک داروی عالی برای انواع عفونتهای تنفسی ازجمله سینوزیت، سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، سرفه و بویژه برونشیت می باشد.

شما می توانید از سیر به روشهای مختلف مثلا‌( بصورت کامل یا خردشده  ) و ( همراه با غذا و یا به صورت قرص ) استفاده کنید. مصرف سیر توانایی بدن برای مبارزه با عفونت را افزایش می دهد.

درمان بیماری آنفولانزا

درمان بیماری آنفولانزا با لیمو

از قدیم الایام به کسی که سرماخورده بود لیمو می دادند. لیمو یکی از درمانهای خانگی برای سرماخوردگی و آنفولانزا می باشد.

حتی شما می توانید یک نوشیدنی سنتی از لیمو و عسل تهیه کنید. سپس به آن کمی زنجفیل و سیر هم اضافه کرده و میل کنید.

خوردن لیموی تنها هم برای سرماخوردگی و آنفولانزا مناسب است.


# # #

مطالب پیشنهادی

بیماری MS یا بیماری ام اس یا بیماری ms

احساس خستگی در بیماری MS

خواص مفید بادام یا خواص بادام

خواص بادام ، خواص مفید بادام

تورم پا

علت درد پا و درمان آن

روماتولوژی

اطلاعات علمی در مورد روماتولوژی

پربازدید های اخبار پزشکی , سلامت

نظرات شما

*

code