http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق و رگهای بدن با گیاهان دارویی

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق و رگهای بدن با گیاهان دارویی

گرفتنگی رگها و عروق دغدغه بسیاری از میانسالان و حتی برخی جوانان است که باید سریعا به آن رسیدگی شود. وگرنه منجر به سکته قلبی خواهد شد. به همین دلیل ما در این بخش از مجله پزشکی آسان طب چند گیاه دارویی برای درمان گرفتگی رگها را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید زودتر مشکل تان را حل کنید. به عنوان مثال مصرف فلفل قرمز در کاهش کلسترول و گرفتگی رگها تاثیر گذار است.

درمان گرفتگی رگها

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

گاهی وقتها در بسیاری از افراد به دلیل تغییر شدت جریان خون و افزایش میزان کلسترول و.. . رگها گرفته می شوند. این گرفتگی می تواند منجر به سکته قلبی و مشکلات قلبی شود. پس ما باید به فکر درمان هر چه سریع تر آن باشیم. در این قسمت برخی داروهای گیاهی برای درمان گرفتگی رگها را به شما معرفی می کنیم.

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

درمان گرفتگی رگها با زنجبیل

به گزارش مجله پزشکی آسان طب شما میتوانید از زنجبیل برای درمان گرفتگی رگها استفاده کنید. زنجبیل برای شریانهای مسدود شده مفید است . ترکیبات فوق العاده موجود در زنجبیل ز ایجاد و افزایش کلسترول LDL و گرفتگی عروق بدن به خصوص گرفتگی رگهای قلب  جلوگیری می کند.

شما می توانید یک قطعه کوچک از زنجبیل خام  را با معده خالی هر روز میل کنید. یا می توانید با مشورت پزشک کپسول زنجبیل بخورید.

یک روش دیگر هم اینست که می توانید 1 قاشق چای خوری زنجبیل رنده شده را به یک فنجان آب گرم اضافه کنید و صبر کنید تا حدود 5 دقیقه بماند و دم بکشد. حال از این دمنوش 2 تا 3 فنجان در روز میل کنید.

درمان گرفتگی رگها با تخم شنبلیله

یک روش دیگر برای درمان گرفتگی رگهای قلب  استفاده از تخم شنبلیله است.تخم شنبلیله دارای ساپونین است که سطح کلسترول LDL را کاهش داده و از گرفتگی عروق جلوگیری می کند. همچنین شنبلیله دارای مقدار زیادی فیبر است که کلسترول بد بدن را کاهش می دهد.

برای این کار کافیست 1 قاشق چایخوری تخم شنبلیله را یک شب خیس کنید . فردای آن روز دانه های خیس خورده را با کمی آب مخلوط کرده و به صورت ناشتا بنوشید.

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

درمان گرفتگی رگها با سیر

برای پاکسازی عروق از سیر استفاده کنید. سیر می تواند تا 72 درصد بیشتر از دارو  باعث استراحت و عملکرد روان رگها بشود. یکی از فواید سیر کاهش سطح کلسترول بد  و احتمال ابتلا به حملات قلبی یا سکته می باشد.

برای استفاده از فواید سیر می توانید 3 حبه سیر را داخل یک فنجان شیر بجوشانید . وقتی که خنک شد آن را قبل از خواب بنوشید.

درمان گرفتگی رگها با فلفل قرمز

فلفل قرمز دارای ماده ای به نام کاپسیسین است. این ماده از تجمع LDL یا کلسترول بد خون در رگها جلوگیری می کند.

بهبود گردش خون و کاهش خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته یکی دیگر از فواید فلفل قرمز است.

شما می توانید یک دوم قاشق چایخوری فلفل قرمز را داخل یک فنجان آب گرم حل کنید . پس از آن تا چند هفته روزی 2 بار از این معجون میل کنید تا کم کم تاثیرش را ملاحظه کنید.

درمان گرفتگی رگها و پاکسازی عروق

درمان گرفتگی رگها با زردچوبه

طبق اطلاعات بدست آمده ، زردچوبه، دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که از لخته شدن خون جلوگیری می کند .

یکی از فواید زردچوبه کاهش سطح لیپوپروتئین با چگالی کم ( LDL)، و یا کلسترول “بد” و همچنین کاهش خطر سکته قلبی است.

برای استفاده از خواص زردچوبه می توانید  1 قاشق چای خوری پودر زردچوبه و کمی عسل را به یک لیوان شیر گرم اضافه کنید. سپپس روزانه 1 یا 2 بار از آن میل کنید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

درمان گرفتگی رگها با لیمو

معجون و شربت لیمو  از گرفتگی عروق و رگهای قلب  جلوگیری کرده یا آن را درمان می کند. طبق اطلاعات بدست آمده لیمو سرشار از ویتامین C و یک آنتی اکسیدان قوی است . لیمو می تواند فشار خون را تنظیم کرده و باعث کاهش التهابات عروق شود

برای این کار کافیست آب 1 عد لیموی متوسط را با کمی عسل و پورد فلفل سیاه در یک لیوان آب گرم مخلوط کنید . سپس روزانه 1 الی 2 بار از این نوشیدنی را میل کنید تا روی بدن و رگهای شما اثر کند.

 


# # # #

مطالب پیشنهادی

فواید دارچین و خواص دارچین

فواید دارچین و خواص دارچین برای سلامتی

روغن جعفری برای بانوان مفید است

خواص دراگون فروت ،میوه ای بسیار کم کالری

نوشیدنی قبل خواب برای لاغری و کاهش وزن

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code