تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی بارداری تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان دندان درد درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

علت و درمان کمردرد بعد از انزال

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » علت و درمان کمردرد بعد از انزال

گاهی وقت ها زوج ها بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن کمردرد میگیرند که این موضوع انها را اذیت کرده و حتی گاهی میل به رابطه جنسی را در انها کم میکند. اما ایا به نظر شما این کمردرد طبیعی است ؟ به نظر شما علت کمردرد بعد از انزال و راه درمان ان چیست ؟ در این بخش از آسان طب اطلاعاتی رادرباره کمردرد بعد از انزال تقدیمتان می کنیم.

کمردرد بعد از انزال

اگر شما بعد از رابطه جنسی کمر درد میگیرید نگران نباشید. خیلی ها هستند که مشکل شما را دارند. در این مواقع کافیست علت این کمردرد را شناسایی کرده و به فکر درمان ان باشید. دلیل عمده این کمردرد ها اشتباه خوابیدن یا رابطه جنسی زیاد از حد است.

درمان کمردرد بعد از انزال

علت کمردرد بعد از انزال

به گزارش آسان طب کمردرد ها علت مختلفی دارند. همچنین یکی از بخش های کمردرد که کمردرد بعد از انزال است هم علل مختلف دارد. به عنوان مثال یک علت کمردرد بعد از انزال اینست که ممکن است طرز قرار گرفتن زوجین بد باشد. شما باید پوزیشن های مختلفی را امتحان کنید تا ببینید با کدام راحت ترید. همچنین مکان رابطه باید راحت باشد.

یک علت دیگر لخت شدن و نپوشیدن لباس است. مسلما موقع رابطه هر دو شخص عرق میکنند و وقتی لباسی بر تن ندارند کمرشان درد می گیرد.

جلوگیری و درمان کمردرد بعد از انزال

یکی از راههای درمان کمردرد بعد از انزال محل قرار گرفتن زوجین است. اولا باید مکان مناسبی را انتخاب کنید که هر دو طرف راحت باشند. دوما در مدت طولانی در هر رابطه به یک حالت قرار نگیرید و حالاتتان را دایم عوض کنید تا کمرتان خشک نشود.

همچنین برای درمان کمردرد بعد از انزال باید بعد از انزال به دستشویی رفته و ادرار خود را خارج گنید. همچنین تا جایی که برای شما امکان دارد بعد از ارضا شدن دوش اب گرم بگیرید.

یکی دیگر از راههای درمان کمردرد بعد از انزال  ماساژ حین رابطه جنسی است. زن  و شوهر باید سعی کنند در هنگام رابطه کمر یکدیگر را ماساژ بدهند . دلیل این امر آنست که در زمان برقراری رابطه جنسی فشارخون زیاد و بدن زوجین گرم است. همچنین این ماساژ انرژی شما را برای ادامه رابطه افزایش می دهد.

به گزارش آسان طب  ورزش کردن در طی روز  مخصوصا ورزش های مربوط به ماهیچه های فیله ی کمر، ماهیچه‌ های شما را آماده نگه داشته و موجب جلوگیری از کمردرد بعد از انزال می شوند.

بعضی از زوجین در هنگام رابطه لباس نمی پوشند و چون سریع عرق میکنند کمرشان درد می گیرد. بنا براین تا جایی که میتوانید لباستان را در نیاورید یا حداقل پتویی روی خود بیندازید.

بیشتر بدانید : رابطه جنسی در بارداری می شود یا نمی شود ؟

همچنین برخی از زوجین بیش از حد رابطه دارند که این خود باعث کمردرد زیادی خواهد شد. تا جایی که میتوانید  ز نزدیکی های مکرر در روز خودداری کنید. هر چیزی باید همیشه در تعادل باشد. رابطه جنسی بیش از حد خطرات زیادی برای سلامتی خواهد داشت. اگر در روز بیش از یکبار رابطه داشتید سعی کنید حتما بین دو رابطه حمام بروید. این کار در جلوگیری از کمردرد بعد از انزال تاثیر گذار است.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب درباره علل و راههای درمان کمردرد بعد از انزال تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پس حتما نکاتی را که گفتیم رعایت کنید تا کمردرد نگیرید و سلامتی تان هم حفظ شود. ممکن است این کمردرد زیاد رابطه شما را کم کند و در نتیجه مشکلات زیادی مثل سردی جنسی و بی میلی جنسی در شما حاصل شود.

رابطه جنسی هم مثل سایر امور زندگی باید در تعادل باشد . نه زیاد و نه کم . وگرنه در هر دو حالت به سلامتی شما اسیب خواهد رسید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

3 عامل افزایش سن ازدواج جوانان

ناخن جویدن کودکان

دلیل مشکل ناخن جویدن کودکان

بارداری سخت و جفت سرراهی

اختلالات بارداری و فوریت های پزشکی

فلسفه چادر

چادر و فلسفه آن در خانواده

پربازدید های خانواده

نظرات شما

*

code