http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آموزش 3 نوع ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » آموزش 3 نوع ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

درمان ریزش موی سر روشهای زیادی دارد. شما میتوانید برای درمان ریزش موی سرتان از ماسک های مختلف پیاز استفاده کنید. چون پیاز تاثیر مهمی در این امر دارد. در این بخش از مجله آسان طب طرز تهیه سه مدل ماسک پیاز را در اختیارتان می گذاریم. اولین مدل ماسک پیاز ، ماسک عسل و پیاز است که برای تقویت مو عالیست. همچنین آب پیاز بدون هیچ افزودنی میتواند ریزش موی سر را کاهش دهد.

ماسک پیاز

ماسک پیاز موضوع این بخش از مجله پزشکی آسان طب است. بسیاری از ما از مشکل ریزش مو رنج می بریم و نمی دانیم برای مقابله با ان باید چه کنیم . اول اینکه سعی کنید برای درمان مشکلات به سراغ داروهای گیاهی بروید. دوم اینکه بدانید پیاز به شدت در درمان ریزش موی سر تاثیر گذار است. در اینجا سه مدل ماسک پیاز را به شما اموزش می دهیم تا بتوانید ان را در منزل تهیه کرده و ریزش موی تان را درمان کنید.

ریزش موی سر دلایل مختلفی دارد. کمبود ویتامین های بدن یا استرس و عصبانیت میتواند از دلایل اصلی ریزش مو باشد. اگر جلوی این ریزش مو را نگیرید کم کم ممکن است بخشی از سرتان کچل شود.

1- ماسک پیاز برای درمان ریزش مو با عصاره پیاز

 

در روش اول برای تهیه ماسک پیاز برای درمان ریزش مو باید پیازها  را  حسابی شسته و ان ها را مانند شکل خرد کنید. سپس ان را درون میکسر کرده و له کنید.

اگر میکسر ندارید یا ان را با رنده درشت رنده کنید یا با چاقو خیلی خیلی ریز کنید مشکلی نیست .

 

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

وقتی حسابی پیازها ریز شد و به عبارتی آبش بیرون آمد باید  آن را از در درون صافی رد کرده و رویش را با قاشق فشار دهید تا ابها در ظرف زیر صافی ریخته شود. همچنین می توانید ان را با دست تمیز بچلانید تا ابش گرفته شود.

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

در این قسمت ماسک پیاز شما اماده است. اکنون میتوانید ریشه و ساقه موهای خود را با کمک عصاره پیاز ماساژ دهید . حدودا ۳۰ تا ۴۵ دقیقه باید این ماسک بر روی موهای شما بماند تا اثر کند.

پس از آن میتوانید موهایتان را به کمک آب و شامپو بشویید. حداقل هفته ای یکبار این کار را انجام دهید تا کم کم نتیجه بگیرید.

خواص پیاز و ترب کوهی چیست ؟

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

 

2- ماسک پیاز برای درمان ریزش مو با عسل و پیاز

 

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

در مرحله اول برای تهیه ماسک پیاز و عسل ، همانگونه که در بالا گفتیم باید آب پیاز را بگیرید.

در مرحله بعدی ۱ قاشق غذا خوری عسل را با ۱/۴ فنجان آب پیاز حسابی مخلوط کنید.

 

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

این ماسک را هر روز به موی سرتان بزنید تا کم کم نتیجه اش را بگیرید.

همچنین میتوانید این ماسک را هر روز میل کنید. اینگونه اثرش بیشتر خواهد شد. چون عسل و پیاز هر دو خوراکی است  و بسیار هم مفید می باشد.

3- ماسک پیاز برای درمان ریزش مو با  پیاز و روغن نارگیل و روغن زیتون

روش سوم برای درمان ریزش مو استفاده از پیاز در کنار روغن نارگیل و روغن زیتون است.  کسانیکه که سرشان دچار خارش هم هست پیشنهاد می کنیم این ماسک را حتما امتحان کنند.

سعی کنید هفته ای سه بار این ماسک را امتحان کنید تا بهتر و سریع تر ریزش مویتان درمان شود.

ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

مواد لازم برای تهیه ماسک پیاز برای درمان ریزش مو

آب پیاز : ۳ قاشق غذا خوری
روغن نارگیل : ۱ قاشق غذا خوری
روغن زیتون : ۱ قاشق غذا خوری

طرز تهیه ماسک پیاز

در این روش هم برای تهیه ماسک پیاز برای درمان ریزش مو ابتدا مانند روش اول آب پیاز را می گیریم.  سپس روغن نارگیل و روغن زیتون را به عصاره پیاز اضافه می کنیم.

برای تاثیر گرفتن باید سه بار در هفته سرمان را با این ماسک ماساژ دهیم تا کم کم نتیجه اش را ببینیم.

امیدواریم از این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره طرز تهیه ماسک پیاز برای درمان ریزش مو بهره لازم را برده باشید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

12 خواص سرکه سیب Apple vinegar

درمان کورک

راه درمان کورک چیست ؟ ( دمل )

فواید پودر موبر

فواید پودر موبر و طرز استفاده از پودر موبر

درمان سریع تر زخم روی بدن

چه چیزی بخوریم که زخم روی بدنمان زود خوب شود؟

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code