http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

بخور صورت در نگهدارى پوست موثر است

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » بخور صورت در نگهدارى پوست موثر است

داشتن پوستی زیبا و لطیف، شفاف و شاداب، عاری از لک و چین و چروک و جوان بدون وجود ویتامین ها و هورمون ها امکان ندارد. رساندن ویتامین ها به خصوص ویتامین - A - B - C E و مواد طبیعی و هورمون دار و آب رسانی به بدن و پوست می تواند جوانی و شادابی به چهره شما ارزانی دارد و باعث نگهدارى پوست به زیباترین شکل شود . برای نگهدارى پوست از دو راه توأماً باید استفاده کرد. بخور صورت در نگهدارى پوست موثر است.

نگهدارى پوست

در این مطلب از سایت آسان طب برای شما از روض های نگهدارى پوست و جوان سازی آن صحبت می کنیم..بیاری از بانوان و حتی آقایان نیز علاقه به داشتن پوست شاداب دارند.. برای یادگیری روش های نگهدارى پوست در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید ..

 

 

نگهدارى پوست چگونه است :

 

داشتن پوستی زیبا و لطیف، شفاف و شاداب، عاری از لک و چین و چروک و جوان بدون وجود ویتامین ها و هورمون ها امکان ندارد. رساندن ویتامین ها به خصوص ویتامین – A – B – C E و مواد طبیعی و هورمون دار و آب رسانی به بدن و پوست می تواند جوانی و شادابی به چهره شما ارزانی دارد و باعث نگهدارى پوست به زیباترین شکل شود . برای نگهدارى پوست از دو راه توأماً باید استفاده کرد.

 

یکی از دورن یعنی خوردن مواد لازم و پرهیز از سرخ کردنی های زیاد – چربیها – شیرینی ها

 

دوم از بیرون یعنی سطح پوست و استفاده از ماسکهای گیاهی و طبیعی در هفته ۱ تا ۲ بار باید تقویت شود. این دو راه در حقیقت مکمل هم هستند یعنی پوست هم از داخل و هم از خارج باید تقویت شود و عامل نگهدارى پوست باشند

 

 

بخور صورت در نگهدارى پوست موثر است :

 

اگر خواهان پوستی لطیف و شاداب هستید هفته ای یک تا دوبار پوست صورت خود را با بابونه یا گلاب بخور بدهید و همیشه قبل از استفاده از ماسک و بعد از تمیزکردن پوست اقدام به بخوردادن پوست صورت خود کنید.

 

 

روش بخوردادن و نگهدارى پوست :

ساده ترین و راحت ترین راه بخور: کاسه ای را تا نیمه آب کرده سپس یک قاشق پودر بابونه یا گل محمدی یا نصف استکان گلاب در کاسه می ریزیم و روی آتش می گذاریم. به محض اینکه آب جوش آمد، یک پارچه یا حوله ضخیم روی سر خود انداخته و صورت را در مجاورت بخار کاسه قرار میدهیم تا پوست صورت کاملاً عرق کند. ۰ ۱ تا ۱۵ دقیقه در این بخار تنفس می کنیم،

 

در آخر حوله را روی صورت گذاشته، صورت را خشک می کنیم و سپس صورت را با آب سرد می شوئیم. بخور منافذ پوست را تمیز کرده و باعث می شود که پوست به راحتی تنفس کند و شستن صورت با آب سرد بعد از بخور باعث سریع شدن جریان خون در زیر پوست می شود، در نتیجه این دو عمل باعث شادابی پوست و بهترین روش نگهدارى پوست میگردد.

 

 

ورزش دادن پوست صورت و نگهدارى پوست :

 

لب و دهان : او- ای -آ صدای این سه حرف را با حالت کشیده و کمی طولانی (۱ ثانیه) با لب خود در آورید

 

(او) لبها به سمت وسط صورت جمع می شود.

 

E(ایی) که لب بالا و پائینی به سمت گوشها و کاملاً برعکس کلمه

 

(او) کشیده می شود ( لب بالا و پائین از هم فاصله گرفته و دهان باز شده تقریباً ( انتهای دهان (حلق) دیده می شود.

 

برای نگهدارى پوست ، این عمل را ده بار به ترتیب حروف ذکر شده انجام دهید.

 

گردن : گردن را به صورت کشیده به سمت جلو متمایل کرده فک و لب پائینی را تا آنجا که می توانید به سمت بالا بکشیده و تا ۲۰ بشمارید و دوباره به صورت اولیه برگردید. این حرکت را ۱۰ بار تکرار کنید.


# # #

مطالب پیشنهادی

درمان اضطراب

اضطراب و استرس را چگونه درمان کنیم؟

علت آبریزش چشم و یا درمان آبریزش چشم

علت آبریزش چشم و یا درمان آبریزش چشم

ماه پنجم بارداری

بارداری و ماه پنجم آن

سیاهک پنهان گندم

سیاهک پنهان گندم یا سیاهک پوشیده

پربازدید های پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code