http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

شرایط لازم برای داشتن موهای پر پشت

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » شرایط لازم برای داشتن موهای پر پشت

- خوردن مغز گردو برای کسانی که دچار ضعف و نقاهت هستند، بسیار سودمند است و موجب تقویت می شود، شست و شوی سربا برگ گردو، علاوه بر آن که از ریزش مو جلوگیری می کند، باعث نرمی مو نیز می شود. شلغم و چغندر نیز در حفظ و تقویت مو بسیار مؤثر است، خوردن آنها و شستشوی سر با آب پخته ی آن ها بسیار مفید است. در فصل زمستان که لبو فراوان است، مرتباً سر خود را با آب لبوی پخته بشویید که دارای موی پرپشت و انبوه و شفاف خواهید شد.

موهای پر پشت

با ما در این مقاله از آسان طب همراه باشید تا شما را با راز و رمز داشتن موهای پر پشت آشنا سازیم :

 

 

راه های داشتن موهای پر پشت :

 

 
۱- گوگرد یکی از موادی است که در ترکیب ساختمان مو شرکت دارد و باعت میشود موهای پر پشت داشته باشید، این ماده در انواع پیازهای خوراکی و پیازهای طبی مانند پیاز نرگس و پیاز عنصل و پیاز سورنجان و شنبلیله وجود دارد. همچنین در تره، سیر، موسیر، والک، انواع شاهی ، بولاغ اوتی ، برگ گزنه و … وجود دارد. خوردن اکثر انها و میوه ها و مالیدن آب آنها، به علت داشتن گوگرد و املاح معدنی باعث تقویت موها و جلوگیری از ریزش آنها می شود.

 
۲- انجیر و برگ آن نیز سرشار از املاح است که باعث ایجاد موهای پر پشت میشود. مالیدن جوشانده ی برگ انجیر و شیره ی آن به سر، مشروط بر اینکه افراد نسبت به ان حساسیت نداشته باشند. در ضمن نباید زیاده روی کرد، بلکه با مقدار کم نسبت به حساسیت ازمایش کرد. برای اینکه یکی دو برگ انجیر را جوشانده و در شیشه ریخته، بعد کمی از آن را بردارید و موی سر را با آن خیس کنید و مراقبت کنید که آب آن روی صورت و بدن نریزد.

 
۳- خوردن مغز گردو برای کسانی که دچار ضعف و نقاهت هستند، بسیار سودمند است و موجب تقویت می شود، شست و شوی سربا برگ گردو، علاوه بر آن که از ریزش مو جلوگیری می کند، باعث نرمی مو نیز می شود. شلغم و چغندر نیز در حفظ و تقویت مو بسیار مؤثر است، خوردن آنها و شستشوی سر با آب پخته ی آن ها بسیار مفید است. در فصل زمستان که لبو فراوان است، مرتباً سر خود را با آب لبوی پخته بشویید که دارای موی پرپشت و انبوه و شفاف خواهید شد.

 
4- گزنه گیاهی است که در کنار اکثر نهرها و جاهای نمناک می روید، خوردن برگ گزنه بسیار مفید است که می توان از آن در آش و یا سوپ و یا دم کرده ی آن استفاده کرد.

 
۵- مرهم برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو : این مرهم، هم خاصیت گرم کننده و هم خاصیت قبض کننده دارد. برای ساختن این مرهم کافی است که صمغ (صمغی است معطر که آن را از گیاه عشقه می گیرند) را در روغن مورد یا روغن آمله حل کنید تا غلیظ و به صورت پماد درآید و چنانچه به آن مقداری صمغ عربی اضافه کنید، بهتر است و نتیجه زودتر به دست می آید. برای تهیه روغن مورد کافی است که مقداری برگ مورد را در روغن زیتون بریزید و بجوشانید تا با آن حل شود. چنانچه صمغ عشقه در دسترس نباشد، مقداری صمغ عربی را در روغن زیتون بریزید و بجوشانید و به ان مقداری مورد اضافه کنید تا به صورت پماد در آید.

 

 


# # #

مطالب پیشنهادی

درمان خروپف

درمان خروپف با 7 روش در منزل

عنصر منگنز و اطلاعات علمی

یخ درمانی

یخ درمانی در مقابله بیماریهای پوستی

اهمیت و فواید شیر مادر برای کودکان

پربازدید های پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code