تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

گیاه آویشن در درمان بیماری ها معجزه میکند

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » گیاه آویشن در درمان بیماری ها معجزه میکند

دم کردهٔ گیاه آویشن سرفه های مزاحم و پی در پی سیاه سرفه را آرام می کند. برای تهیهٔ دم کردهٔ آن، بیست تا سی گرم ساقه های گلدار آویشن خشک را باید در یک لیتر آب جوش به مدت دوازده دقیقه دم کنید، و بعد آن را از صافی بگذرانید و با عسل شیرین سازید و هر روز چهار تا پنج فنجان از آن را بنوشید.

گیاه آویشن

قدیمی ها گیاه آویشن را به خوبی میشناسند. معتقد بودند که گیاه آویشن بی خوابی را برطرف میکند.البته رفع بی خوابی  تنها خاصیت این گیاه نیست. ما در این مقاله از آسان طب شما را با خاص متعدد این گیاه در درمان بیماری ها آشنا میکنیم.

 

 

درمان آسم با آویشن :

 

 

در یک لیتر آب جوش بیست تا سی گرم ساقه های گلدار گیاه آویشن خشک را بریزید و در ظرف محتوای آن را بگذارید تا دوازده دقیقه دم بکشد بعد از صافی بگذرانید و با عسل شیرین کنید و هر روز چهار تا پنج فنجان از آن را بنوشید.

 

 

درمان سیاه سرفه با آویشَن :

 

 

دم کردهٔ گیاه آویشن سرفه های مزاحم و پی در پی سیاه سرفه را آرام می کند. برای تهیهٔ دم کردهٔ آن، بیست تا سی گرم ساقه های گلدار آویشن خشک را باید در یک لیتر آب جوش به مدت دوازده دقیقه دم کنید، و بعد آن را از صافی بگذرانید و با عسل شیرین سازید و هر روز چهار تا پنج فنجان از آن را بنوشید.

 

 

ضعف زیاد و ناتوانی :

 

 

نوشیدن دم کردهٔ گیاه آویشن قبل یا بعد از هر غذا مقوی و نیرو بخش است و ضعف و ناتوانی جسمی و عصبی را از بین میبرد. طرز تهیه و مقدار مصرف دم کردهٔ آویشن به ترتیبی است که برای معالجهٔ آسم شرح دادیم. رگ به رگ شدن و پیچیدگی عضلات صد گرم ساقهٔ گلدار آویشن تازه را بچینید، اگر به آویشن تازه دسترسی ندارید پنجاه گرم ساقهٔ گلدار آویشن خشک را در یک لیتر آب جوش بریزید، و به مدت دوازده دقیقه دم کنید؛ بعد آن را صاف کرده و پارچه را در آن بخیسانید و کمپرس کنید و روی آن را ببندید. هر روز سه تا چهار بار این کار را انجام دهید، و سعی کنید که روی جاهای دردناک کمپرس کنید. به این ترتیب درد رگ به رگ شدن و پیچیدن عضلات بزودی معالجه میشود.

 

 

دردهای معده:

دم کردهٔ ساقه های گلدار گیاه آویشن  که طرز تهیهٔ آن را در مورد آسم شرح دادهایم، به مقدار سه تا چهار فنجان در روز، بعد از هر غذا، به گوارش کمک میکند و ترشی و سنگینی معده را از بین میبرد.

 

 

درمان زخم ها :

 

 

دم کردهٔ ساقه های گلدار گیاه آویشن تازه یا خشک که طرز تهیهٔ آن را در مورد رگ به رگ شدن، و پیچیدن عضلات شرح دادیم، اگر هر روز دو یا سه بار زخمها را با ان شستوشو دهند، بهبود مییابند.

 

 

اختلالات کلیه ها :

 

 

اگر ادرار بند آمد، مثانه درد گرفت، و یا کلیه ها ورم کرد، باید هر روز چهار تا پنج فنجان دم کردهٔ آویشن نوشید تا این اختلالات از بین برود. برای تهیهٔ دم کردهٔ آویشن باید بیست تا سی گرم ساقه های گلدار آویشن خشک را در یک لیتر آب جوش دوازده دقیقه دم کنید، و سپس آن را صاف کنید و با عسل شیرین سازید و طبق نسخه ای که داده شده بنوشید.

 

 


# # #

مطالب پیشنهادی

گلوکز

گلوکز ، دکستروز یا قند انگور

تریاک ، منشا تریاک ، ترکیبات تریاک

تریاک ، منشا تریاک ، ترکیبات تریاک

نیش حشرات

نیش حشرات و واکنش های پوستی

درمان در رفتگی مچ دست

دلایل و درمان در رفتگی مچ دست

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code