.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

برگ بو ، در درمان بیماری ها معجزه میکند

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » برگ بو ، در درمان بیماری ها معجزه میکند

رگهای درخت بو خواص درمانی دارد و مقوی معده و دستگاه گوارش است و در نتیجه دوای مؤثری برای دردهای معده مثل ترشی کردن، سوء هضم و نفخ است. به علاوه، برگ بو دارای خاصیت درمان سرماخوردگی و تقویت ضعف آن است و به همین دلیل است که در موارد آنژین، گریپ و یا سرماخوردگی مؤثر و مفید واقع می شود

برگ بو

برگهای درخت بو خواص درمانی دارد و مقوی معده و دستگاه گوارش است و در نتیجه دوای مؤثری برای دردهای معده مثل ترشی کردن، سوء هضم و نفخ است. به علاوه، برگ بو دارای خاصیت درمان سرماخوردگی و تقویت ضعف آن است و به همین دلیل است که در موارد آنژین، گریپ و یا سرماخوردگی مؤثر و مفید واقع می شود.با ما در این مقاله از آسان طب همراه باشید.

 

 

معالجهٔ آنژین با برگ بو

 

 

بیست تا سی گرم برگ بوی تازه یا خشک را در ظرفی بریزید و یک لیتر آب جوش را روی آن بریزید و دوازده دقیقه دم کنید، بعد آن را صاف کنید و با عسل شیرین سازید و هر روز دو یا سه فنجان از آن را بعد از غذا و یا در فاصلهٔ غذاهای اصلی بنوشید. دم کردهٔ برگ بو برای معالجهٔ آنژین مؤثر و مفید است.

 

 

معالجهٔ بی اشتهایی با برگ بو

 

 

دم کردهٔ برگ بو به مقدار دو یا سه فنجان در روز اگر قبل از غذا نوشیده شود تقویت کننده و نیرو بخش است و به عارضهٔ بیاشتهایی خاتمه می دهد. برای تهیهٔ دم کردهٔ برگ بو باید بیست تا سی گرم برگ خشک یا تازهٔ بو را در یک لیتر آب جوش دوازده دقیقه دم کنید، بعد آن را صاف کرده و با عسل شیرین سازید و قبل از غذا بنوشید.

 

 

درمان برونشیت با برگ بو

 

 

دم کردهٔ در گ مکر برک بو برونشهای شما را پاک کرده و تب شما را در بحران برونشیت پایین می آورد. برای تهیه ی دم کرده ی برگ بو باید بیست تا سی گرم برگ بو را در اب جوش دم کنید و بعد دوازده دقیقه که گذشت آن را صاف و با عسل شیرین سازید، و بعد از هر غذای صبحانه و شام و ناهاریک فنجان از آن را میل کنید.

 

 

درمان دررفتگی و رگ به رگ شدن با میوهٔ برگبو

 

 

دویست گرم میوه تازه برگبو را در هاون بکوبید تا به صورت خمیر یک شکلی درآید و بعد این خمیر را روی جاهایی از بدن که دچار دررفتگی شده اند بگذارید تا پنج یا شش ساعت بماند و روی آن را هم بپوشانید و شش ساعت که گذشت دوباره آن را تجدید کنید. به این درمان ساده، دررفتگی خیلی زود معالجه و درمان شده و درد آن برطرف می شود.

 

 

معالجهٔ درد معده با برگ بو

 

 

بیست گرم برگبو را که تازه یا خشک باشد در یک لیتر آب جوش بریزید و چهل گرم پوست نارنج را به آن اضافه کنید و ده دقیقه بگذارید بماند تا دم بکشد، بعد آن را صاف کنید و با عسل شیرین سازید و بعد از هر غذا دو یا سه فنجان از آن را بنوشید. دم کردهٔ برگبو و پوست نارنج هضم را آسان و راحت کرده و درد معده را برطرف میکند.


# # #

مطالب پیشنهادی

نکاتی درباره وزن

نکاتی درباره وزن را بخوانید

فارنژیت در کودکان را با جراحی نمی توان درمان کرد!

درمان دردهای روزمره با خوراکی

درمان دردهای روزمره با خوراکی

درمان فوری سیاه سرفه در کودکان

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com