خانه / اخبار پزشکی / کنجد ماده ای انکار نشدنی که سبب ترقی شما می شود

کنجد ماده ای انکار نشدنی که سبب ترقی شما می شود

تأثیرات باورنکردنی کنجد ماده ای انکار نشدنی  بر روی مغز

 

 

کنجد ماده ای انکار نشدنی است که سبب افزایش طول عمر انسان می شود . این ویژگی را برای اولین بار چند دانشمند فرانسوی در ترکیه کشف کردند و مصرف آن را در اروپا معمول نمودند. امروزه غذاهای اختصاصی از آن در کشورهایی از جمله فرانسه تولید و به فروش می رسد.برای اطلاعات بیشتر با کنجد ماده ای انکار نشدنی با ما در آسان طب همراه باشید.

 

 

ماده ای شگفت انگیز در کنجد

 

 

 

لسیتبن موجود در کنجد یک چربی فسفر دار است. وجود آن برای  مغز و اعصاب بسیار لازم و ضروری است. 28 درصد از مغز از لسیتبن ساخته شده است. لسیبتن برای تقویت قوۀ حافظۀ بشر ماده ای انکار نشدنی است. تمامی پیشرفت بشر در عالم تمدن مرهون همین لسیتبن است . این مادۀ شگفت انگیز در گوشت، زردۀ تخم مرغ، گیاهانی مانند ماش و کنجد وجود دارد.

 
در امتحانات تشریحی ثابت شده است که بیماران فکری در اعصابشان مقدار لسیتبن پایین آمده است و با خوردن اکسیر لسیتبن به سرعت معالجه می شوند. غدد تناسلی که با مغز و اعصاب در ارتباط است احتیاج زیادی به اکسیر لسیتبن دارند. با این ماده است که می توانند هورمون جوانی را بسازند.

 

 

ترکیبات کنجد

 کنجد معدن مواد معدنی قابل جذب است. دارای منیزیم، کلسیم، آهن، مس، آلومینیوم، سلیس، برم، سدیم، نیکل وچ ندین فلز و شبه فلز دیگر است.
کنجد دارای ویتامین ب، ف می باشد و به جهت فراوانی آن بر هر دارویی ترجیح داده می شود.

 

 

اثرات درمانی کنجد در  بدن و موی سر

 

 

 

آب برگ کنجد برای تقویت مو و بلند شدن آن تأثیر نیکو دارد. برای این کار باید آب آن را با کوبیدن یا فشار دادن آن گرفت و به سر مالید. مخلوط کردن تعدادی برگ کنجد با حنا سبب مشکی شدن و جلای مو می شود.
اثر کنجد در تعویض سلول های کهنۀ بدن بسیار سریع است. این مادۀ شفا بخش در درمان سل و کم خونی کم نظیر است. روغن کنجد دیر فاسد می شود و شیرۀ کوبیده آن را جهت رفع سوزش معده مفید است. همچنین ترشی معده را کم می کند. جوشانده این مادۀ انکار نشدنی برای دوران قاعدگی  به شدت توصیه می شود.

 

 

سپاس از همراهی شما

 

 

 

 

 

 

درباره ی خانم جهانگیری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code