http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

از بین بردن لکه روغن روی لباس و لکه چربی

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » از بین بردن لکه روغن روی لباس و لکه چربی

لکه های روغن و چربی گاهی روی لباس ریخته و ظاهر لباس را زشت می کنند. خب ما در این مواقع به جای دور انداختن لباس یا دم دستی کردن لباس میتوانیم این لکه ها را سریع تمیز کرده و مجددا ان را عین روز اول کنیم. در این بخش از اسان طب روشهای از بین بردن لکه روغن را از روی لباس به شما معرفی می کنیم. این روشها را بر روی لباس امتحان کنید تا لکه ها از لباستان محو شود.

لکه روغن

از بین بردن لکه روغن روی لباس موضوع این بخش از آسان طب است. در اینجا برخی ترفندهای پاک کردن لک های چربی و روغن را به شما بیان می کنیم تا بتوانید لباس هایتان را تمیز کرده و مجددا از ان استفاده کنید.

سعی کنید همیشه ترفندهای پاک کردن انواع لکه را یاد بگیرید تا بتوانید هر چه سریع این لکه ها را پاک کنید تا بهتر پاک شود.

روشهای پاک کردن  و از بین بردن لکه روغن روی لباس

به روشهای زیر برای پاک کردن لکه روغن خوب توجه کنید تا بتوانید این مشکل را بدون هیچ دغدغه ای حل کنید  و مجددا از لباستان استفاده کنید.

پاک کردن لکه چربی و از بین بردن لکه روغن روی لباس

پاک کردن و از بین بردن لکه روغن روی لباس با صابون چوب

یکی از روشهای از بین بردن لکه روغن از روی لباس استفاده از صابون چوب است. صابون چوب اکثرا برای تمیز کردن سطوح چرب کابینت ها استفاده می شود. اما شما میتوانید ان را برای لکه های چربی روی لباس هم استفاده کنید. برای اینکار کافیست  لکه را به مدت ده دقیقه داخل محلول بگذارید. در مرحله بعدی آن را با هر طور میخواهید بشویید . کم کم می بینید که لکه روغن از روی لباستان محو می شود.

پاک کردن لکه چربی و از بین بردن لکه روغن روی لباس

پاک کردن لکه چربی و از بین بردن لکه چربی روی لباس با مایع ظرفشویی و مسواک

برای پاک کردن لکه روغن میتوانید مقداری مایع ظرفشویی را روی لکه بریزید. خب در این قسمت باید حدود ده تا پانزده دقیقه ان را با مسواک روی لکه بکشید تا لکه از بین برود.

در مرحله بعدی لباس را با کمک ماشین لباسشویی و با آب گرم و پودر شستشو حسابی بشویید. حال صبر کنید لباس خشک شود. خودتان کم کم متوجه تغییرات می شوید.

پاک کردن لکه چربی و از بین بردن لکه روغن روی لباس

پاک کردن و از بین بردن لکه روغن روی لباس با الکل

شما با الکل هم میتوانید لکه روغن یا لکه چربی را از روی لباس تان پاک کنید. برای اینکار میتوانید از الکل سفید و یا از محلول هایی که ماده اصلی اش الکل است است استفاده کنید. مثل ماده ضدعفونی کننده دست . و ارام ارام لکه را با الکل یا مواد الکل دار تمیز کنید.

پاک کردن لکه چربی و از بین بردن لکه روغن روی لباس

پاک کردن و از بین بردن لکه روغن روی لباس با پودر بچه

شما می توانید همچنین از پودر بچه برای پاک کردن لکه لباس استفاده کنید. برای اینکار کافیست لکه روغنی را با پودر بچه بپوشانید. سپس لباس را که روی سطح صافی قرار دارد  حدودا دوازده ساعت تکان ندهید.

خب در این مرحله پودر بچه ای که رنگش عوض شده است را برداشته و لباس را با آب گرم بشویید.

خودتان کم کم متوجه پاک شدن لکه روغن از روی لباستان می شوید.

امیدواریم از این بخش از اسان طب درباره روشهای پاک کردن لکه روغن از روی لباس بهره کافی را برده باشید.


# # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان بیش فعالی کودکان

درمان بیش فعالی کودکان چگونه است ؟

این شما و این هم پدیده ای به نام سرکه سفید

راههای افزایش شیر مادر با تغذیه مناسب

شروع دوران بارداری شروع یک رویا

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code