http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

زرشک ، دوای نارسایی هایی قلبی ست

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » زرشک ، دوای نارسایی هایی قلبی ست

زر شک را در هاون بکوبید و ده گرم از این کوبیده را در یک دسی لیتر آب تا دو ساعت خیس کنید و بعد ظرف آن را روی آتش بگذارید تا به جوش آید، ولی بیش از یک دقیقه نباید بجوشد؛ سپس ظرف را از روی آتش بردارید و بگذارید خنک شود و بعد هر روز سه تا چهار بار و هربار نیم فنجان از این جوشانده را بنوشید. علاوه بر جوشاندهٔ زرشک برای معالجهٔ آسم می توانید شربت آن را هم میل کنید. مقدار مصرف شربت آن سی تا صد و پنجاه گرم شربت زرشک در مقداری اب است.

زرشک

آب زرشک را آنقدر بجوشانید تا تبخیر شود و به شکل شربت غلیظی درآِید. سپس روزانه از آن برای درمان عفونتهای داخلی و سوزش مجاری ادرار بنوشید.

نسخه های زرشک

برای معالجهٔ آنژین

 

 

زر شک خشک را در هاون بکوبید و ده گرم از این کوبیده را در یک دسی لیتر آب تا دو ساعت بخیسانید و بعد ظرف محتوای آن را روی آتش بگذارید تا به جوش آید، ولی بیش از یک دقیقه نباید بجوشد، بعد از روی آتش بردارید و بگذارید تا خنک شود و در مواقعی که مبتلا به آنژین و گلودرد شدید هر روز سه تا چهاربار و هر بار نیم فنجان از آن را بنوشید. علاوه بر نوشیدن جوشاندهٔ زرشک، هر روز چندین بار همین جوشانده را غرغره کنید. جوشاندهٔ زرشک به ترتیبی که شرح دادیم و شما آن را تهیه می کنید برای هر نوع گلودرد مفید است ، برای معالجهٔ آنژین می توانید به ترتیب دیگری که در زیر شرح میدهیم شربت زرشک را تهیه کنید.
پانصد گرم زرشک تازه را در دو دسی لیتر آب سرد بریزید و دو تا سه ساعت بگذارید بماند و بعد آن را فشار دهید و آب آن را بگیرید و ششصد گرم شکر را به آن اضافه کنید و روی آتش بگذارید تا به جوش آید، بعد آن را در پارچهٔ نازکی بریزید و صاف کرده و به قدری آب جوش  در ان بریزید مجموع وزن ان به یک لیتر میرسد.

 

 

معالجهٔ آسم با زرشک

 

 

زر شک را در هاون بکوبید و ده گرم از این کوبیده را در یک دسی لیتر آب تا دو ساعت خیس کنید و بعد ظرف آن را روی آتش بگذارید تا به جوش آید، ولی بیش از یک دقیقه نباید بجوشد؛ سپس ظرف را از روی آتش بردارید و بگذارید خنک شود و بعد هر روز سه تا چهار بار و هربار نیم فنجان از این جوشانده را بنوشید. علاوه بر جوشاندهٔ زرشک برای معالجهٔ آسم می توانید شربت آن را هم میل کنید. مقدار مصرف شربت آن سی تا صد و پنجاه گرم شربت زرشک در مقداری اب است.

 

 

درمان نارسایی قلبی با زرشک

 

 

ده گرم زر شک خشک را در هاون بکوبید و سپس در ظرفی ریخته و یک دسی لیتر آب روی آن بریزید و تا دو ساعت بخیسانید و بعد ظرف آن را روی آتش بگذارید تا به جوش آید، ولی بیش از یک دقیقه نباید بجوشد. سپس از روی آتش بردارید و بگذارید تا خنک شود و هر روز سه تا چهاربار و هر بار نیم فنجان از آن را بنوشید. جوشاندهٔ زرشک برای کسانی که نارسایی قلبی دارند مفید است.

امیدواریم این مقاله از سایت آسان طب برای شما مفید واقع گردد.

 


# # #

مطالب پیشنهادی

رژیم خام خواری

نقش رژیم خام خواری در کاهش وزن

معرفی بیماری آترواسکلروز و علایم آن

عوارض جانبی پماد کلوبتازول Clobetasole

پماد کلوبتازول درمان مشکلات پوستی Clobetasole

سرطان سالمندان به چه علت ایجاد میشود

پربازدید های اخبار پزشکی

نظرات شما

*

code