http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

خواص درمانی فوق العاده ی گیاه شاهی آبی

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » خواص درمانی فوق العاده ی گیاه شاهی آبی

صد گرم شیرهٔ شاهی آبی را بگیرید و با صد گرم الکل مخلوط کنید و ده قطره اسانس ژرانیوم را به این مخلوط اضافه کنید و سه ساعت بگذارید بماند، بعد پوست سر را دو یا سه بار در روز به این محلول مالش دهید. این محلول شهرت زیادی در متوقف کردن ریزش موها و رویاندن مجدد آن دارد.

شاهی آبی

از زمانهای بسیار قدیم ، خواص غذایی و دوایی شاهی آبی را میشناختند.شاهی آبی موهای سر را میرویاند ، درد دندان را آرام میکند ، و آنها که معمولا شاهی آبی را با غذای خود میخورند دارای فکری باز و روشن هستند.با ما در این مقاله از آسان طب همراه باشید.

 

 

نسخه های شاهی آبی

 

 

معالجهٔ برونشیت :

 

 

یک دسته شاهی ابی را در ماشین آبمیوه گیری برقی و یا سبزی خردکن بریزید و آب آن را بگیرید؛ شصت تا صد و پنجاه گرم آب شاهی ابی را در یک لیوان شیر یا یک فنجان بویون سرد و یا هر مایع دیگری که میل دارید و به طبیعت شما سازگار است مخلوط کرده و میل کنید. شاهی ابی خلط آور و نرم کننده سینه است و به همین جهت برونشیت های کهنه و همچنین تحریکات مجاری تنفس را معالجه می کند.

طرز تهیهٔ شربت شاهی ابی : شما می توانید شربت شاهی آبی را بسازید. برای ساختن شربت شاهی آبی باید پانصد گرم آب شاهی ابی را با هفتصد و پنجاه گرم شکر مخلوط کنید و بگذارید همانطور بماند تا شکر بخوبی در آن حل شود. و هر روز چهل تا صد گرم از این شربت را به طور خالص میل کنید و یا با دم کردهٔ ورون مخلوط کرده و مصرف کنید. طرز تهیهٔ دم کردهٔ شاهی آبی : طرز دیگری هم برای تهیهٔ دم کردهٔ شاهی ابی هست که اگر خواستید می توانید شصت گرم برگهای شاهی آبی را در یک لیتر آب جوش بریزید و دو تا سه دقیقه آن را بگذارید تا دم بکشد، بعد آن را صاف و با شکر شیرین کنید و هر زوز سه فنجان از این دم کرده را میل کنبد.

 

معالجهٔ سنگ کلیه  :

 

 

آب شاهی ابی، شربت و دم کردهٔ برگهای آن که در بالا شرح دادیم خواص مدر دارد و ادرار را زیاد و همچنین سنگهای کلیه و مجاری ادرار را حل می کند؛ به همین جهت شاهی آبی داروی کامل اختلالات کلیوی و مجاری ادرار است.

 

دوای طاسی سر:

 

 

 

صد گرم شیرهٔ شاهی ابی را بگیرید و با صد گرم الکل مخلوط کنید و ده قطره اسانس ژرانیوم را به این مخلوط اضافه کنید و سه ساعت بگذارید بماند، بعد پوست سر را دو یا سه بار در روز به این محلول مالش دهید. این محلول شهرت زیادی در متوقف کردن ریزش موها و رویاندن مجدد آن دارد.

 

 

 

معالجهٔ دیابت با شاهی آبی:

 

 

 

کسانی که مبتلا به دیابت (مرض قند) هستند باید شاهی ابی را به طور خام و یا به شکل سالاد، البته بدون هیچگونه چاشنی زیاد، بخورند. مبتلایان به دیابت آب شاهی مخلوط با شیر و شربت و یا دم کردهٔ آن را هم می توانند میل کنند.


# # #

مطالب پیشنهادی

بیماری نقرس چیست

علایم و درمان بیماری نقرس چیست؟

خواص کنجد و فواید کنجد

کنجد ، خواص و فواید کنجد ، برای زیبایی بانوان و…

آترواسکلروز آرتریواسکلروز

آرتریواسکلروز بیماری شریان

علت بیماری شوک توکسیک

علائم و درمان سندرم شوک توکسیک

پربازدید های پوست مو و زیبایی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code