.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

با علف هفت بند ، برونشیت مزمن را درمان کنید

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » با علف هفت بند ، برونشیت مزمن را درمان کنید

شیرهٔ علف هفت بند، تصفیه کننده خون است. برای تهیهٔ آن باید یک دفعه ساقه و برگ تازهٔ علف هفت بند را در ماشین های آبگیری بریزید و شیرهٔ آن را بگیرید و هر روز سه قاشق قهوه خوری از آن را بنوشید، اگر مدتی طولانی به مصرف آن ادامه دادید اگزما بکلی ریشه کن خواهد شد. جوشاندهٔ ریشهٔ علف هفت بند به مقدار دو تا سه فنجان در روز نیز اگزمای مزمن و کهنه را ریشه کن می کند.

علف هفت بند

دکتر بودهان میگوید: علف هفت بند از سبزیهایی است که خون را تصفیه می کند، در تمام بیماریهای مزمنی که در اثر کمبود فعالیت غده های داخلی پیدا می شود اثر دارد و می توانید آن را در بیماریهای کبدی، یرقان، نقرس و انسداد غدد، مصرف کنید.با ما در این مقاله از آسان طب همراه باشید.

 

 

 نسخه های علف هفت بند

 

 

معالجهٔ برونشیت مزمن 

 

 

یک دسته ساقه و برگ تازهٔ علف هفتبند را در ماشین آبگیری بریزید و شیرهٔ آن را بکشید و هر روز سه قاشق قهوه خوری از آن را بنوشید. شیره، ساقه، برگ تازهٔ علف هفت بند خاصیت نرم کننده دارد و در عین حال ضد ورم است و با مصرف آن خواهید دید که سرفه های پیدرپی شما رو به کاهش میرود. .

 

 

درمان اختلالات هاضمه و ترشی معده

 

 

سی گرم از ریشهٔ تازه و یا خشک علف هفت بند، را در یک لیتر آب بجوشانید، بعد این آب جوشانده را دور بریزید و علف هفت بند را در
یک بشقاب ریخته و آن را ریزریز کنید و دوباره در یک لیتر آب دوازده دقیقه بجوشانید. در دقیقه آخر هشت گرم شیرین بیان و پوست لیمو را به آن اضافه کنید و از روی آتش بردارید و بعد از هر غذا هر روز یک فنجان از آن را بنوشید .

نسخهٔ جوشاندهٔ علف هفت بند، به ترتیبی که در بالا طرز تهیهٔ آن را شرح دادیم برای تمام اختلالات مربوط به دستگاه گوارشی مفید است.

 

 

 

معالجهٔ اگزما با علف هفت بند

 

 

شیرهٔ علف هفت بند، تصفیه کننده خون است. برای تهیهٔ آن باید یک دفعه ساقه و برگ تازهٔ علف هفت بند را در ماشین های آبگیری بریزید و شیرهٔ آن را بگیرید و هر روز سه قاشق قهوه خوری از آن را بنوشید، اگر مدتی طولانی به مصرف آن ادامه دادید اگزما بکلی ریشه کن خواهد شد. جوشاندهٔ ریشهٔ علف هفت بند به مقدار دو تا سه فنجان در روز نیز اگزمای مزمن و کهنه را ریشه کن می کند. برای تهیهٔ جوشاندهٔ ریشهٔ علف هفت بند باید سی گرم ریشهٔ تازه یا خشک علف هفت بند را در مقداری آب بجوشانید و بعد آن را دور بریزید، و ریشه های علف هفتبند را که ریزریز کرده اید دوباره در یک لیتر آب به مدت دوازده دقیقه بجوشانید و در دقیقه آخر هشت گرم شیرین بیان و پوست لیموی تازه را در آن بیندازید و بگذارید دم بکشد، بعد آن را صاف کرده و مصرف کنید.علف هفتبند داروی خوبی برای رفع انسداد کبد و بهترین دارو برای حل سنگ کیسه صفراست. برای تهیهٔ جوشاندهٔ ریشهٔ علف هفتبند باید سی گرم ریشهٔ علف هفتبند را که خشک یا تازه باشد تکه تکه کرده و دوباره در یک لیتر آب جوش به مدت دوازده دقیقه بجوشانید و هشت گرم شیرین بیان را با پوست لیمو در آن بیندازه بگذارید دم بکشد و بعد آن را صاف کنید و بنوشید.


# # #

مطالب پیشنهادی

دلایل خارش پوست

10 مورد از دلایل خارش پوست

بیماری های دوران حاملگی و نارسایی دهانه رحم

بیماری های دوران حاملگی را شناسایی کنید

فواید بادکش

اشنایی با خواص و فواید بادکش

کمک های اولیه در خونریزی داخلی

اموزش کمک های اولیه در خونریزی داخلی

پربازدید های اخبار پزشکی

نظرات شما

*

code


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com