http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

میوه ی به از سقط جنین جلوگیری می کند

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » میوه ی به از سقط جنین جلوگیری می کند

سودمندترین فایده این میوه در حفظ جنین و جلوگیری از سقط آن است و حتی در خوش آب و رنگ کردن نوزاد نقش مهمی دارد، برای مادر نوزاد نیز این فایده را دارد که از و یا را بستنی در امان می ماند. از دم کرده میوه ی به در درمان بیماری های گلودرد، اسهال، معده و خونریزی میتوان استفاده درمانی به عملی اورد. خوردن میوه شیرین و خام به در درمان سردرد- کم اشتهایی - یرقان - التهاب معده - اب ریزش بینی - وسواسی اثر مثبت داشته و موجب تقویت معده و کبد میگردد.

میوه ی به

در این مطلب از سایت آسان طب از خواص بی نظیر میوه ی به برای شما صحبت می کنیم..در ادامه ی مطلب با ما همراه با شید

 

 

خواص فوق العاده میوه ی به :

 

میوه ی به، به رنگ زرد، آبدار و درشت تر از سیب است. در فصل پاییز می رسد. میوه ی به، دارای بویی مطبوع، و طعمی گوارا است، تخم میوه به را بهدانه میگویند که دارای ماده لعابی است که اثر درمانی دارد.

 

به، اقسام مختلف دارد که مهم ترین آنها عبارتند از: مظاهری، حاجی رفیعی، گورتون شمسی.

 

قسمت های مورد استفاده درخت میوه ی به عبارتند از: برگ، میوه و بهدانه. کسی که سه روز ناشتا به بخورد، ذهن او صاف و حلم و علم
می شود.

 

میوه ی به، حاوی ویتامین های( آ – ب – ب ۶ – ای) و املاح آهک و تانن میباشد و از این جهت برای مبتلایان به بیماری سل خوراک مفیدی به حساب می آید.

 

میوه ی به، به علت داشتن ویتامین های اب و اپ اعصاب را تقویت کرده و به جوانی و شادابی بدن کمک می کند.میوه ی به شیرین نشاط اور، مقوی معده و مغز، ادرار اور و افزایش دهنده نیروی جنسی است.

 

 

سودمند ترین فایده این میوه در حفظ جنین و جلوگیری از سقط آن است و حتی در خوش آب و رنگ کردن نوزاد نقش مهمی دارد، برای مادر نوزاد نیز این فایده را دارد که از و یا را بستنی در امان می ماند. از دم کرده میوه ی به در درمان بیماری های گلودرد، اسهال، معده و خونریزی میتوان استفاده درمانی به عملی اورد. خوردن میوه شیرین و خام به در درمان سردرد- کم اشتهایی – یرقان – التهاب معده – اب ریزش بینی – وسواسی اثر مثبت داشته و موجب تقویت معده و کبد میگردد.

 

 

مصرف دم کرده ۳۰ گرم شکوفه میوه ی به در یک لیتر آب جوش در درمان سرفه نافع است و از سردرد و استفراغ جلوگیری می کند و درد سینه را اب میوه به ملین بوده و شکم را خالی می کند و در نتیجه میوه ای است که به سلامتی انسان کمک می کند، و در معالجه اسهال خونی و خونریزی معده نافع است.

 

اب جوشانده و پخته میوه ی به مقوی و قابض است.

 

میوه ی به، قوه بینایی را زیاد می کند و محبت در قلب ایجاد می نماید و اگر زنان آبستن بخورند، فرزندانشان زیبا و شجاع متولد می شوند.

 

میوه ی به، دل را شاد و با نشاط، شخصی بخیلی را سخاوتمند و ادم ترسو را دلیر می کند. کسی که در حال گرسنگی به بخورد، فرزند او نیکو می شود.

 

به، میوه ای سرشار از تانن است که در معالجه اسهال و ورم روده بزرگ خیلی مؤثر است.میوه ی به این منظور میتوان ۵۰ تا ۷۰ گرم به، را خرد کرده و مدت ۲۰ دقیقه در یک لیتر اب جوشانده و مصرف کنید.

 

بهدانه، ورم معده را معالجه می کند، به این منظور باید بیست و پنج گرم بهدانه را در یک لیتر آب سرد بخیسانید و سپس آن را آن قدر به هم بزنید تا مایعی به شکل سفیده تخم مرغ به دست آید، و پس از آن روزی سه بار آن را مصرف کنید.


# # #

مطالب پیشنهادی

ترکیبات مو و عناصر سازنده

ترکیبات مو و عناصر سازنده

خوبی های غذاهای تند از بدی هایش بیشتر است

گوشت شتر تقویت کننده قوای جنسی است

دلایل شکم بزرگ

دلایل شکم بزرگ در زندگی

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code