http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

6 ماسک براق کننده صورت برای زیبایی پوست

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » 6 ماسک براق کننده صورت برای زیبایی پوست

پوست صورت ما مدام نیاز به تقویت و رسیدگی دارد. یکی از روشهای رسیدگی به پوست استفاده از ماسک برای براق کردن و شفافیت پوست است. بهتر است شما برای اینکار از ماسک های گیاهی استفاده کنید. ما در این بخش از اسان طب طرز تهیه چند ماسک براق کننده پوست را به شما اموزش می دهیم. به عنوان مثال یکی از این ماسک ها ماسک سفیده تخم مرغ است که در شفافیت و براق بودن پوست تاثیر گذار است.

ماسک براق کننده صورت

ماسک براق کننده صورت موضوع این بخش از اسان طب است. اگر به زیبایی و شفافیت پوست تان اهمیت می دهید سعی کنید حتما ماسک های زیر را در منزل تهیه کرده و استفاده کنید.

ماسک های گیاهی همه برای پوست هزاران فواید دارند. چون دارای هیچ افزودنی نیستند و میتوان با خیال راحت از انها استفاده کرد.

6 ماسک براق کننده صورت برای زیبایی پوست

1- ماسک لیمو، گوجه فرنگی و خیار یک ماسک براق کننده صورت

به گزارش مجله پزشکی آسان طب برای تهیه این ماسک براق کننده صورت کافیست آبلیمو،آب گوجه فرنگی و آب خیار را حسابی با هم ترکیب کنید تا به ماده ای چسبناک تبدیل شوند. سپس ان را به هر بخش از پوستتان که میخواهید بمالید و منتظر باشید تا خشک شود. وقتی خشک شد میتوانید آن را با آب بشویید. برای خشک کردن پوست هم از روش ضربه ای استفاده کنید. اگر به گوجه حساسیت دارید ان را حذف کنید.

2- بخور لیمویی یک ماسک براق کننده صورت

بخور صورت با آب گرم یکی از بهترین روش ها برای زیبایی پوست صورت است. شما اول از همه باید صورت تان را با آب و صابون بشویید. سپس صورت را خشک کنید.

در مرحله بعدی برای شفافیت پوست باید یک قابلمه کوچک آب کنید و روی گاز بگذارید. وقتی آبتان جوش آمد ، آن را روی میز بگذارید. اکنون آب نصف لیموترش تازه را داخل آب بچکانید. سرتان را روی بخار قابلمه بگیرید. روی سرتان یک حوله بیندازید. سه تا پنج دقیقه زیر این حوله و بخار آن بمانید.

خب اکنون پوستتان را حسابی ماساژ بدهید. بعد از این کار، حوله را از روی سر بردارید. صورت را با آب سرد بشویید و خشک کنید.

3- ماسک نارنج و گلاب یک ماسک براق کننده صورت

آب یک عدد نارنج تازه و یک تا دو قاشق چای خوری گلاب را با هم ترکیب کنید. سپس آن را حسابی ترکیب کرده و روی پوست بمالید. 15 دقیقه باید صبر کنید. سپس صورت را با آب ولرم بشویید و خشک کنید.

4- ماسک لیموترش یک ماسک براق کننده صورت

برای تهیه این ماسک خانگی یک عدد لیموترش بزرگ یا دو عدد لیموی شیرازی را حلقه حلقه کرده و ان را روی پوستتان بگذارید. حال باید دراز بکشید. حدود نیم ساعت صبر کنید و سپس حلقه های لیموترش را بردارید. اکنون میتوانید با اب سرد صورتتان را اب بکشید.

5- یک ماسک براق کننده صورت ماسک جوانه گندم

برای تهیه این ماسک گیاهی باید دو قاشق غذاخوری جوانه گندم تازه کوبیده شده و یا پودر آن را با نصف لیوان شیر مخلوط کنید. سپس این ترکیب را حسابی مخلوط کنید تا صاف و یکنواخت شود. پوست صورت را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. ان را روی صورت گذاشته و 20 دقیقه صبر کنید . سپس صورتتان را با آب ولرم رو به سرد بشویید.

6- ماسک سفیده تخم مرغ یک ماسک براق کننده صورت

برای زیبایی پوست و تهیه این ماسک براق کننده پوست شما باید یک عدد سفیده تخم مرغ را حسابی هم بزنید تا شبیه کف شود. انگاه ان را روی صورت گذاشته و دراز بکشید. حدود 15 تا 20 دقیقه صبر کنید و سپس پوست تان را با آب ولرم بشویید . میتوانید در آخر کمی آب خنک روی صورت تان بزنید.

این را هم بخوانید : طرز تهیه ماسک انبه به چند روش مختلف

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب درباره ماسک های زیبایی خانگی تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. سعی کنید حتما از خواص این ماسک های طبیعی استفاده کنید تا پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

 


# # # # #

مطالب پیشنهادی

علت رویش موهای زاید و هیرسوتیسم

آنتی اکسیدان ها

آنتی اکسیدان ها و خواص آن ها در جوان ماندن پوست

جـوش پوست

آکنه و جـوش پوست بـا 10 چـیـز بـدتر مـی‌شـود

برص یا لک و پیس بیماری پوست اما قابل درمان

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code