ارتباط افراد درونگرا با جنس مخالف !

ارتباط افراد درونگرا با جنس مخالف !

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویژگی افراد درونگرا

آیا شما درونگرا هستید ؟ اگر جواب مثبت است پس حتماً با اخلاق‌های‌تان در مورد ارتباط با دیگران آشنا هستید و می‌دانید که آشنایی با یک فرد جدید برای افراد درونگرا ممکن است سخت باشد؛ برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم این مقاله را بخوانید.

افراد-درونگرا افراد درونگرا
آیا شما جزو افراد درونگرا هستید ؟

چند نکته برای این‌که از دیدار با دیگران اجتناب نکنید و به خودِ درونگرای‌تان هم وفادار بمانید.

  1. افراد درونگرا تعجب نکنید اگر درست درک‌تان نکنند.

درونگراها، دنیای درونی‌شان عمیق است. همه ما دنیای درون داریم، اما درونگراها به خصوص ذهن‌شان مانند پیاز، لایه لایه است و برای دسترسی به لایه‌های درونی باید جور خاصی عمل کرد، با حساسیت و صبوری. به همین خاطر، ممکن است در ابتدا ناعادلانه برچسب خجالتی، بی عرضه ، یا گوشه گیر به شما زده شود ( یک سوء تفاهم متداول). به یاد داشته باشید کسی که ارزش این را داشته باشد تا برایش وقت بگذارید و شما را بشناسد، مایل و مشتاق خواهد بود به لایه‌های درونی‌تان دست یافته و به اعماق ارزشمند شما برسد. پس فکر نکنید که لازم است نقش یک برونگرا را بازی کنید.

افراد درونگرا

  1. افراد درونگرا ممکن است حضور در محیط شلوغ باب میل‌تان نباشد اما یادتان باشد یک دیدار دو نفره هم چیزی است که درونگراها واقعا از آن خجالت می‌کشند.

در این جور مواقع، درونگراها می‌توانند با پرسیدن سوالات و شرکت در گفتگوی اندیشمندانه، کنجکاوی‌شان را اعلام کنند. این حقیقت که درونگراها، بسیار اهل مراعات هستند و چیزی را که به دست می‌آورند، بی نهایت حفظ می‌کنند، دقیقا همانجایی است که دیگران می‌فهمند این موجودات ساکت چقدر گرم و مهربان هستند.

  1. افراد درونگرا ! فقط با کسانی دیدار کنید که واقعا اعتقاد دارید شایسته هستند(نه آنهایی که ظاهرا خوب به نظر می‌رسند).

به یاد داشته باشید برونگراها از افراد دوروبرشان انرژی می‌گیرند در حالیکه درونگراها احتمالا خوش صحبت‌تر و سخنورتر هستند و با تعاملات مداوم اجتماعی، تحلیل می‌روند. اگر تردید دارید که آیا فرد موردنظر ارزش ملاقات را دارد یا نه، می‌توانید برنامه یک تماس تلفنی را بریزید؛ در عرض یک دقیقه به جواب خواهید رسید. در همان آغاز با خودتان روراست و مشکل پسند باشید تا از فرسودگی روانی اجتناب کنید. سوزان کِین، نویسنده ” قدرت درونگراها در دنیایی که نمی‌تواند دست از حرف زدن بردارد” می‌گوید

روابط، همه را شادتر می‌کند، درونگراها را هم همین‌طور، اما برای آنها کیفیت مهم‌تر از کمیت است.

درون-گرا
درونگراها احتمالا خوش صحبت‌تر و سخنورتر هستند
  1. افراد درونگرا با واقع‌گرا بودن، در زمان صرفه جویی کنند.

یکی از توانایی‌های بزرگ درونگراها، فهم ژرفا است. از این ویژگی استفاده کنید و سوالاتی بپرسید که شما را به این نتیجه برساند که آیا این فرد و ملاقات، مناسب شما هست یا نه. من چند قرار ملاقات با کسی داشتم که شدیدا مجذوبش شده بودم و تاثیر عاطفی متقابل داشتیم، اما بعد از پنجمین دیدار، خودش هم تصدیق کرد که خیلی چیزها را نمی‌تواند خوب به من منتقل کند و من فهمیدم احتمالا این مورد برای من، بهترین نیست. وقتی با خودم و با او روراست و صادق شدم، صحبت‌مان بسیار اساسی بود و فهمیدیم وقت‌مان را تلف کرده بودیم. پس : نترسید و از همان اول، پرسش‌های قوی بپرسید.

  1. افراد درونگرا به برونگراها به عنوان افراد بالقوه نگاه نکنند.

مطمئنا درونگراها در روابط خود، عمق را به سطح ترجیح می‌دهند. با توجه به تجربیات شخصی خودم، بسیاری از اشخاصی که ارتباطات عالی و قوی با آنها داشتم، جزو برونگراها بودند. وقتی این افراد، نیاز شما به شارژ شدن و دوباره خاموش شدن را بفهمند و بدانند که شما هم به نیاز آنها برای تعاملات اجتماعی احترام می‌گذارید، ” زوج  برونگرا- درونگرا ” می‌تواند ترکیبی بسیار تکمیلی باشد.

دلیلی ندارد درونگرا بودن لزوما به معنی زندگی کم هیجان‌تر و کم جنب و جوش‌تر باشد. بنابراین، تمام چیزهایی را که شما را ساخته (خصوصیات درونگرایانه ) در آغوش بگیرید و بپذیرید و آنها را به دنیا نشان دهید! یادتان باشد، اصالت و واقعی بودن، جذاب و دلپذیر است.

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان