سه شنبه 3 بهمن 1396
خانه » روانشناسی » تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها موضوع این بخش از مجله پزشکی اسان طب است. اگر قصد داریتفاوت عاشق شدن دخترها و پسرهاد کسی را عاشق خود کنید باید بگوییم اگر طرف دختر است باید روی صدایتان و حرفهایتان کار کنید و اگر طرف مقابل پسر است به ظاهر و زیبایی تان برسید. دلیل آن هم اینست که پسرها با چشم عاشق می شوند و دختر ها با گوش.

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها
تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

عاشق شدن جوانان

این واقعیت را به خاطر بسپارید که دختران و زنان از لحاظ شنیداری عاشق می شوند و پسران از لحاظ دیداری عاشق !

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها
تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

عشق پسر به دختر زیبا

،موسی مندلسون Moses Mendelssohn، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود.

قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت.

موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی داشت.

موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی دختر جوان از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.

زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده کند. دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نکرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد.

موسی پس از آن که تلاش فراوان کرد تا صحبت کند، با شرمساری پرسید :

– آیا می دانید که عقد ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟

دختر در حالی که هنوز به کف اتاق نگاه می کرد گفت :

– بله، شما چه عقیده ای دارید؟

– من معتقدم که خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می کند که او با کدام دختر ازدواج کند. هنگامی که من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت: «همسر تو گوژپشت خواهد بود»

درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:

«اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یک زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا کن» دختر سرش را بلند کرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید. او سال های سال همسر فداکار موسی مندلسون بود!

مردها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظور این نیست که نمی‌توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی‌توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می‌شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می‌شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی‌دهیم.

نشانه های عاشقی مردان متفاوت است و برای همه انها به یک صورت صدق نمیکند اما شایدبا دیدن علائم زیر امیدوار شوید که مرد مورد نظرتان عاشق شده است.

چگونه از احساسات واقعی یک مرد سر دربیاوریم؟

مرها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظورم این نیست که نمی‌توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی‌توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می‌شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می‌شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی‌دهیم.

به همین دلیل، من هم از آن دسته زنانی هستم که تلاش می‌کنند تا سر از احساسات واقعی یک مرد دربیاورند و این در حالی است که او حتی تصورش را هم نمی‌کند. مطمئنا، او نیز امروز صبح سرشار از عواطف و احساسات بوده است، اما سرش آنقدر به پاسخگویی به تلفن‌ها و کارهایش گرم شده است که فرصتی برای توجه به این موضوع پیدا نمی‌کند.

ولی خانم‌ها، نگران نباشید؛ هنوز جای امیدواری هست. چرا که حتی اگر مرد شما این فرصت را ندارد که فورا عشقش را به شما ابراز کند، و بگوید که تا چه حد شیفته شما می‌‌باشد، نشانگر عشقی است که نسبت به شما دارد. به این نشانه‌ها توجه کنید:

فرستادن پیامک‌های بامزه نشانه عاشق شدن

فرستادن پیش‌پا افتاده‌ترین و مسخره‌ترین پیامک‌ها از جانب او نشان می‌دهد که مست عشق است. به عنوان مثال، وقتی به شما پیام می‌دهد که «دارم خرمالو میخورم» در حالی که شما از خرمالو متنفرید، یا «همین الان گربه ای را دیدم که شکل تو بود»، در واقع منظورش این است که «یادم هست که تو خرمالو دوست نداری،» و «برایم هم اصلا مهم نیست که گربۀ تو از مردها بدش می‌آید.» همچنین دارد می‌گوید، «ای کاش همین الان تو، و آن گربه زشتت، اینجا پیش من بودید.»

دایماً به شما زنگ می‌زند

مردها تنها به سه دلیل گوشی تلفن را برمی‌دارند: (1) برای انجام کاری، (2) در مواقع اورژانسی، یا (3) شنیدن صدای کسی. و اگر شما همکار او یا تلفنچی اورژانس نیستید، پس فقط می‌خواهد صدای شما را بشنود. و این یکی دیگر از نشانه‌های واقعی عاشق شدن است.

دیگر پیامک نمی‌فرستد

دخترها زمانی پیامک ارسال می‌کنند که جوابی دریافت کنند، درست است؟ پس اگر دختر مورد علاقه شما دیگر برایتان پیامکی نمی‌فرستد، مفهومش آن است که شما پاسخ پیامک‌های او را نداده‌اید و یا اعتراض کرده‌اید. مثلا پسری که نامزدش آخر شب برایش پیامک‌های بامزه می‌فرستاد یکبار از خستگی چنین پیامکی را در جواب فرستاده بود: «تا چشمانم گرم خواب می‌شود، صدای پیامک‌های تو می‌آید. بس کن دیگر، فردا صبح باید بروم سرکار.» حواستان باشد. اگر خواستید چنین پیامکی برای نامزدتان بفرستید بهتر فاتحه رابطه‌تان را بخوانید.

به نظرت چی خوبه؟

«به نظرت روی کارت تولد مادرم چی بنویسم؟» « به نظرت کفشام به این شلوار میاد؟» «به نظرت کدام رنگ ژاکت خوبه برای پدرم بخرم؟» پسرها چنین سوالاتی را تنها زمانی می‌پرسند که هورمون‌های عشقشان لبریز شده باشد.

از دوستانش می‌شنوید که لحظات سختی را می‌گذراند

هیچکس بهتر از شما نمی‌داند که نامزدتان از همه دوستانش بهتر است. پس توجه کنید: مثلا اگر شنیدید که می‌گویند جدیدا چقدر رفتارش بد شده، یا چیزی در این راستا که بر علیه او گفته می‌شود، در واقع دوستانش دارند از تغییرات رفتاری صحبت می‌کنند که شما متوجه آن نیستید. بنابراین از دوستان بی‌مخ نامزدتان متشکر باشید چرا که حالا دیگر خوب می‌دانید که دست عشق‌تان را بدجوری توی پوست گردو گذاشته‌اید.

چگونه از احساسات واقعی یک زن سر دربیاوریم؟

1) او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شـدیـد، بـدانـید کـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید…

۲) او وضعیت مالی شما را می سنجد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

زن علاقه مند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی می کنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـی تواند نشانه علاقه مندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

۳) او حرکاتی بخصوص انجام می دهد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.”طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص می کند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا برخی از علائم زبان  ( نشانه عاشق شدن ) جسمانی را مشاهده میکنید:

۱) اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲) خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳) لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

۴) چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
۵) تقلید از حرکات شما (مثلا “اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می کند.)

۶) نوازش کردن جواهرات (مانند گوشواره) و لمس نمودن دسته عینک

۷) بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۸) اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

شما هرگز از یک زن علاقه مند چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها
او در مورد شما کنجکاو است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است

۴) او در مورد شما کنجکاو است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

زنی که به شما علاقه مند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده، پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند. مثلا اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

۵) او همگام با شما است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است( نشانه های عاشق شدن )

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راهروی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم می زند، یا “تصادفی” به شما برخورد می کند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.
آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار می دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انـجام می دهد زیاد است.

۶) او در مورد آینده صحبت می کند احتمالا عاشق شده است( نشانه های عاشق شدن )

یک زن علاقه مند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. در واقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن می گـویـد: “وای… تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

نتیجه اخلاقی :

دخترها از گوش عاشق می شوند و پسر ها از چشم!!

نشانه های عاشق شدن و تفاوت عاشق شدن دختر و پسر

در این بخش از مجله پزشکی آسان طب اطلاعاتی را درباره نشانه های عاشق شدن و تفاوت عاشق شدن دختر و پسر تقدیمتان کردیم.

امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.

اگر شما تجربه دیگری در این زمینه دارید همین الان ان را در بخش نظرات بیان کنید تا دوستانتان از ان استفاده کنند.

همچنین ببینید

فوبیای پرواز

فوبیای پرواز و روش های مقابله با ترس از هواپیما

فوبیا یک نوع ترس بی دلیل است که از دوران کودکی یا نوجوانی آغاز شده …

35 دیدگاه

 1. سلام.من عاشق یه پسری شدم نمیدونم چجوری بهش بگم اصلا غرورم اجازه نمیده بهش بگم میترسم بهش بگم جواب رد بهم بده اصلاباهم در ارتباط نیستیم چجوری بفهمم اون ازمن خوشش میاد یانه

 2. سلام
  من عشقای زیادی داشتم و با هرکدومشون تقریبا چند ماهی بودم بعد ولشون کردم همشونم با گریه رفتن و نفرینم کردن که اواخر نفرین یکیشون گرفت و تصادف کردم خدا بهم رحم کرد 4 روز بیمارستان بستری بودم و اینجا یه خواهش از پسرا دارم با دل کوچیک و مهربون دخترا بازی نکنید.خواهش میکنم.الانم 24 سالمه یه دختر عمو دارم 14 سالشه عمو میگه بیا جلو »مردونه تا بهت بدمش دختر عمومم خیلی دوسم داره نمیدونم الان چکار کنم میترسم………..

 3. عشقم بیشتراز ی ماهه بیدلیل جوابمو نمیده یهویی رفتارش عوض شد اونموقع ها ک ازرو علاقه شدیدم خیلی بهش،گیرمیدادم ترکم نکردحالا ک زیادبهش گیرنمیدادم یهورفت هرچقدالتماس میکنم خواهش میکنم جوابمونمیده زندگیم جهنم شده حتی نمیگه چی شده.توروخدا راهنماییم کنین خواهش میکنم

 4. الان 18سالمه و اون دختر ازمن 2سال کوچیکه و حیا تا الان اجازه نداده باهاش حتی یک کلمه صحبت کنم شاید بگید برو بزرگ شو بعدا بیا اما دلی که بره دیگه رفته خواهش میکنم خانم ها کمک کنن

 5. من 4ساله که عاشق یه دختر خانم شدم که تو کربلا با هم همسفر بودیم 4ساله که عاشقشم اما نمیدونم چطوری بهش بگم میترسم با خودش موضوع رو مطرح کنم ازم بدش بیاد به نظرتون خواهرم رو بفرستم جلو یا خودم دلو بزنم به دریا یا با پدرش صحبت کنم

 6. من 19 سالمه و 3 ساله با یه پسر که اسمش نوتریکا است دوستم . هم مادرامون و هم پدرامون میدونن که ما با هم دوستیم من خونشونم میرم من واقعا دوسش دارم اما نمیتونم ثابت کنم اما می تونم بهش بگم . من فکر میکنم که فقط حرف زدن کافی نیست. میشه ، خواهشا کمکم کنین بتونم بهش ثابت کنم .

 7. اومممم به نظر من این متن در مورد خانوما کاملا درست بود بعدشم اینکه تنها راهی که بتونی بفهمی یه نفر واقعا دوست داره یا نه اینه که تو چشماش نگاه کنی چشما هبچ وقت دروغ نمیگن

 8. درجواب نگین باید بگم عزیزم اول ببین چه طور ادمیه لیاقت عشق تو رو داره اگه دیدی واقعا مرد رویاهاته بهتر سنگین و رنگین عمل کنی بهش توجه زیادی نشون نده مخصوصا که گفته با کسی دوست نمیشه تو هم بهش ارزش بالای خودتو با حجب و حیات بهش نشون باشه مطمعن باش اگه برای هم ساخته شده باشین و باهم خوشبخت بشین خدا همه چیزو قشنگ میچینه تا بهم برسید ولی دیگه بهش ابراز علاقه نکن بزار اون بیاد جلو

 9. سلام
  مطلب خیلی خوب بود ولی من یه سوال از دوستان دارم
  من شانزده سالمه و به یه دختر تقریبا همسن خودم علاقه دارم ولی نمیدونم این احساس عشقه یا هوس
  یه یه جورایی عاشق شدن تو این سن رو درک نمیکنم
  لطفا اگه میتونین راهنمایی کنین
  ممنون

 10. علایم عاشق شدن آقایون درست بود…
  اما وا۳ خانوما فک میکنم عمومیت نداشته باشه…💕

 11. آقا چرا نظر من تایید نمیشه؟اینقدر با سلیقه عمل نکنید.

 12. با احترام به نظر دوستان،عشق اون چیزی نیست که تو کامنتهای بالا گفته شده.یک چیز کاملا متفاوت و استثنایی است به خاطر همین بعضیا میگن افسانه عشق.معمولا در سنین نوجوانی بدلیل تغییرات هورمونی یکسری اتفاقاتی میوفته که به عشق تعبیر میشه که نباید جدی گرفت چون اگه در بهترین حالت به ازدواج هم ختم بشه،پایان خوبی نخواهد داشت.سند بنده تعداد فراوان زوج های کم سن و سال خواهان طلاق آواره راهروهای دادگستری است.

 13. من و عشقم قبلابه هم علاقمندبودیم و اونم خیلی متودوست داشت ولی یه بارشد که دعوامون شد و اون چون لجبازهو مغرور لج کرد باهام گفت نمیام خونتون چون من از یه خواستش سرپیچی کردم قبلا دعوامیکردیم بعدیه مدت خوب میشد الانم باهام همونطور یه سال گذشته بداخلاقیاش ادامه داره ولی یه مدت بهش پیام دادم دیگه حرفی نزد سکوت کرده ولی توپروفایلاش گاهی چیزای عاشقانه میذاره و دردو دلاشو میگه ولی باهام صحبت نمیکنه نمیدونم نشانه چی هستش کسی از مردا نمیدونن؟

 14. سلام من عاشق دختری شدم و اونم هم عاشق منه ولی
  هم اون خجالت میکشه بگه هم من میترسم بگم بره به مادرش بگه بدبخت بشم خودمم 18 سالمه اونم 16 به نظرتون بدون حرف زدن چی جوری بفهمونم میدونم الان میخندی میگی مگه میشه بدون حرف زدن کاری کرد ولی من واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید.

 15. با سلام اقایون قبل از زندگی عاشق هیچ دختری نمیشن و احساسات عمیقی بهش ندارن فقط بعد از زندگی عاشق میشن .٢٢ساله تهران

 16. ممنون میشم راهنماییم کنید.و از تجروبیاتتون بهم بگید واینکه من چکار کنم.‌.خیلی ناراحتم

 17. سلام.من حدودا پارسال بود ک یه پسر در دانشکده بهم علاقه مند شد بعد زیاد نگاه میکرد و جلب توجه..تا که امسال شد و میخواست بیاد جلو ک باهم اشنا بشیم ولی شرایط طوری نبود ک بیاد یعنی من کلاسم شروع شد و رفتم داخل کلاس.بعد کم کم منم بهش علاقه مند شدم و نگرانی و استرس و‌..تا این ک یه روز تو گروه تل رفتم داخل پی ویش بهش گفتم من بهتون علاقه دارم ولی گفت من با کسی دوس نمیشم الانم هنوز نگاه میکنه و جلب توجه.دارم دیوونه میشم چکار کنم؟خیلی دوسش دارم ولی اون نمیاد جلو

 18. به نظر همه دوستان احترام میذارم من عقیدم اینه هرچیزی حدی داره چارچوبی داره اگه ازچارچوبش خارج بشه درواقع خلاف باب میل شماس اگه دوست عزیزمون برگرده به طرف مقابلش هرروز بگه مثلا دوست دارم معلومه جدایی پیش میاد نه شوری شوری نه بی نمکی،دوستان توجه کنن قرارنیست همه چیز مهیاباشه تاشماکسی رودوست بدارید بایدخودتون زمینه رو بتونین فراهم کنین

 19. سلام.و خسته نباشید.
  من ۲۹ سالمه.و الانم نامزد هستم.
  می خوام تجربه عاشق شدن رو بهتون بگم.
  کسی که می خواد عاشق بشه.باید اول اون دختری که تو رویاهاش هستش رو ببینه.نه که هر کسی رو دید بگه من می خوامش.به این می گن هوس.
  عشق واقعی عشقیه که در وجود انسان باشه.کسی که در داخل بدنش پر از نفرت باشه نمی تونه عاشق بشه.
  باید اول خودتونو اصلاح کنید و دل و قلبتونو از غم و نفرت و کینه و عقده های دیروز بیرون کنید و دلتونو باز بزارید تا دلتون تصمیم بگیره.
  اینو همیشه بدونید.دلی که عاشق دختری بشه دیگه شده.هر کاری کنی نمی تونی نظرشو عوض کنی.
  و درباره این که اگر ازدواج کردید و با زوج خودتون به مشکل خرید.هیچ وقت طلاق نگیرید.به جای طلاق زوجتونو ادم کنید.
  می دونید چرا.
  چون تا الان که به این مسیر رسیدید با کلی سختی ها مواجه شدید.ارزش نداره همه چیز رو خراب کنید و تمومش کنید.به جای طلاق زوجتونو قانع کنید تا واقعا بفهمه کارش اشتباهه.

 20. من 19سالمه طرفمم20/21سالشه به گفته ی خودش ده سالی هست عاشقمه تاحالاچنبارم بهم پیشنهادرفاقت داده ولی قبول نکردم. کل فک وفامیلاشورفیقاشم میدونن این عشقشو.ولی نمیادرودرروباهام بحرفه.خخخ ازم خجالت میکشه. ولی من عشقشوباورندارم.نمیدونم چرانمیتونم قبول کنم عشق رو…حالاشنیدم مثل اینکه دوباره میخوادعشقشوبهم ابرازکنه ومن واقعاتوشرایطی نیستم که بتونم باهاش رفاقت کنم.حتی ب عنوان یه ناشناس بهش پی ام دادم یکم باهام دردودل کردوازعشقش به ی دختری گفت بعدشزدبلاکم کرد(بیشعور)حالامن نمیدونم چجوری بایدقانعش کنم که بیخیالم بشه.تاحالابیست باربیشتربهم پیشنهادداده. وحتی مثل اینکه اشکشم دراومده…من چیکارکنم؟ضمنانمیدونم حسی بهش دارم یانه ولی مطمئنم که عاشقش نیستم

 21. من تازه 15 سالم شده فک کنم به کارم بیاد فقط مشکل اینجاست که من اصلا نمی تونم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم بخاطر استرس و نه شنیدن و بد تر از اون واقعا عاشق یه دختر شدم که داره دیونم می کنه

 22. من به عشق و عاشقی اعتقادی ندارمبا اینکه رمان زیاد میخونم ولی اعتقادی ندارم کلیم مطلب دراین باره خوندم ولی بازم درکش نمیکنم شمامیدونین چرا؟

 23. سلام…
  با اینکه من ۱۴ سالمه ولی خیلی ب کارم اومد… عالیییی بووود.

 24. منم عاشق شدم.اونم عاشقمه.ولی مجبوریم همدیگرو فراموش کنیم?هیچی دردش بیشتراز این اجبار نیس…خدایا ب دادمون برس.هر چند ناامیدم ک کمکمون کنی

 25. در پاسخ به دوست jvhki باید بگم که زمان مشکلتو حل میکنه . اگر میخوای اون طرف از ذهنت بره کافیه به بدیهاش فکر کنی. کافیه به این فکر کنی که دیگری رو به ترجیح داد. پس اون لیاقته تو رو نداشته عزیزم. لیاقت تو بالاتر از اینهاست. پس سعی کن به زیبایی های زندگی فکر کنی و اینکه یه روزی عشق جدید پیدا میکنی که واقعا لایق عشق تو باشه.

 26. منم عاشق شدم یعنی الانم هستم حتی شدتش بیشتر هم شده طوری که احساس میکنم افسردگی گرفتم ولی راهی ندارم رفت ازدواج کرد خودش میگه نتونستم رو حرف پدرم حرف بزنم برام انتخاب کردن میگه هنوز دوستت دارم ولی میدونم داره دروغ میگه چون اگه داشت هیچ وقت ازدواج نمیکردآخه شما بگید کجای دنیا میتونن یه پسرو مجبور به ازدواج کنند اگه خودش نخواد
  نمیدونم چکار کنم هر مردی جلو میاد ردش میکنم چون دیگه نمیتونم کسیو به قلبم راه بدم میترسم تا آخر عمرم تنها بمونم
  شما بگیدچکار کنم خیلی دوسش دارم خیلی
  بگید چطوری فراموشش کنم ؟

 27. سلام من با نظر رکسانا خانوم مخالفم من خودم تو دانشگاه از یه دختری خوشم اومد حالا نمیدونم‌ ولی حرکات دختره هم یه جور هایی بود من فکر کردم که از من خوشش میاد(مثلا یه بار داشت به من نگاه میکرد چشم تو چشم شدیم هر چی من نگاهش کردم اصلا روشو برنگردوند تا من خودم دیگه کم اوردم یا یه دفعه دیگه داشت نگاه من میکرد وقتی نگاهش کردم روش برگردوند تا دوباره من رومو اون طرف میکردم دوباره نگاه من میکرد) رفتم بهش گفتم اما قبول نکرد(البته بگم خدا شاهده هیچ قصد بدی نداشتم و واقعا یه جورایی عاشقش شده بودم) و هر وقت منو میبینه انگارعزرائیل دیده یه جوری میشه ولی من اصلا کاری به کارش ندارم نمیدونم چرا این جوریه تازه بخاطر اینکه ناراحت نشه هر وقت میبینمش اصلا نگاهش نمیکنم ولی این قدر سخته که جلوی خودمو میگیرم که نگاهش نکنم اصلا حالم خراب میشه وقتی میبینمش اصلا از فکرم بیرون نمیره.??? ببخشید اگه طولانی شد.

 28. ی چییزی میخوام بگم به همه دوستامون مخصوصا پسرای عزیز . ببینید مطمعن باشید دخترها و زنا جوری افریده شدن ک ذاتا عاشقند ینی اگه اقا پسری ک مییگی عاشق ی دختری کافیه صادقانه و نه از روی هوس [دخترا خوب میفهمن ]بهش بگی بهش نشون بدی و نگران عشق ی طرفه نباشید ب ی زن محبت بشه مطمعن باشید عاشق میشه خیلی اسون این زنان ک باید نگران یطرفه بودن باشن :)

 29. سلام من 18سالمه ومی تونم به جرات بگم که عاشق یه دختر شدم و میخوام بدونم که آیا اونم عاشق من شده یانه؟
  لطفا چه جوری بفهمم دختره دوسم داره ؟ونشانه ههش چجوریه؟
  ممنون میشم کمک کنی.باتشکر

 30. ماک عاشق شدیم ی عشق ی طرفه ک جزدردچیزی نصیبمون نشددس آخرم ازدستش دادیم هیچ وقتم نتونست بفهمه چقددوسش دارم میخوام بگم عشق تابیان نشه مطمعن باشیدبچه هیچ نهوی متوجه نمیشه آخرشم بدون این ک بفهمه باهاتون چ کارکرده ولتون می کنه?

 31. سلام خسته نباشین، دقیقا همینطوره واقعا عااالیییییی بود

 32. سلام خیلی ممنون ازمطالب مفیدتون ……منم 15سالمه وباسایه جون موافقم عشق به سن نیست به دله

 33. سلام من هنوز ۱۶ سالمه ولی خیلی به کارم اومد خیلی ممنون

 34. من با اینکه می دونم سنم خیلی کمه ولی عشق حد و مرز نداره عشق به سن نیست به دل است

 35. عالی بود واقعا به کارم اومد بااینکه من هنوز چهارده سالمه ولی کم و بیش سعی میکنم با این روال جلو برم خیلی خوب بود موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *