روش های موثر برای جلب همکاری همسران - آسان طب

روش های موثر برای جلب همکاری همسران

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

زندگی مشترک نیاز به همکاری دارد . ازدواج نیاز به تفکری تیمی و تشریک مساعی دارد . روشهای زیر می تواند برای جلب همکاری همسران موثر باشد :

روش های موثر برای جلب همکاری همسران
روش های موثر برای جلب همکاری همسران

راههای جلب همکاری همسران

1-روزی سه بار از همسرتان تعریف کنید . سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید . تمام انسانها حتی انسان های بی مسئولیت و منفور هم گاهی اوقات کارهای خوب می کنند . با کمی دقت می توانید رفتارها و خصایص مثبت همسرتان را کشف کنید . این کارهای خوب می توانند کارهای ساده ای باشند .

2- با همسرتان با مهربانی و صادقانه حرف بزنید . می گویند صداقت رمز موفقیت است . حتی اگر وانمود به صداقت کنید باز هم موافقید ! اگر با همسرتان آرام حرف بزنید خشم و تدافع بین شما کم شده و جو آرامتری حاکم می شود . سفیر ها و دیپلمات های ماهر همیشه با لحنی مهربان و خیلی دقیق و حساب شده حرف می زنند و هرگز به شخصیت و مقام یکدیگر توهین نمی کنند .

3- حتی اگر همسرتان شما را ناراحت می کند سعی کنید آدم نازنینی باشید . آستانه تحمل خود را بالا ببرید و یاد بگیرید که هیچ چیز نتواند شما را ناراحت کند و از کوره در بیاورد .

4- گاهی اوقات خود را به نفهمی بزنید و مسایل را به شوخی بگیرید . هیچکس آدم بد عنق و غرغرو را که اهل شوخی نیست دوست ندارد . سعی کنید تا فرصتی گیر می آورید با همسرتان شوخی کنید .

برخی دیگر از روشهای همکاری همسران

5- اگر شدیدا افسرده و مضطرب هستید یا فکر می کنید مشکل شخصیتی دارید درصدد درمان آن برآیید . اگر برای رفع مشکلات خود از متخصصان کمک بگیرید حال شما بهتر خواهد شد و جذابیت بیشتری پیدا می کنید .

6- نقش الگو را بازی کنید و با همسرتان انجام دهید .

7-  برای جلب همکاری همسر هفته ای سه کار خوشایند برای همسرتان انجام دهید . غذای دلخواهش را بپزید . فرامین او را اجرا کنید . بی دلیل به او گل بدهید و از این قبیل.

8- در مورد کارهای خوب همسرتان ابراز نظر کنید . مردان و زنان به بازخوردهای مثبت و تشویق واکنش مطلوب نشان می دهند . سعی کنید در صحبت های روزمره با همسرتان از جملاتی مثل متشکرم ، بسیار عالی و از کمکت ممنونم استفاده کنید .

9- با بچه ها مهربان باشید و به آنها رسیدگی کنید . اگر بچه دارید باید بدانید که بچه ها فرصت های خوبی برای بهبود روابط هستند .

10- از لحاظ جنسی با همسرتان خوب باشید و با او شوخی کنید . به گزارش اسان طب اکثر مردان و زنان بهنجار علاقه مندند روابط شعقی و جنسی خوبی داشته باشند . می توانید بگویید : عزیزم دوست داری امشب با هم عشق بازی کنیم ؟ هر طور که تو دوست داشته باشی عشق بازی می کنیم .

آیا میدانید که ویژگی زوج های موفق و سالم چیست؟

امیدواریم از مطالبی که درباره روشهای جلب همکاری همسران تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. همسران باید در همه  زمینه ها همکاری داشته باشند تا زندگی خوب و موفقی را تجربه کنند.

همچنین نباید مغرور بوده یا خودخواه باشند و همکاری با همسر را ننگ بدانند.

منبع :

asanteb.com

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان