آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟ - آسان طب

آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

علت ناتوانی جنسی مختلف است . از علت ناتوانی جنسی میتوان به هدر دادن احساسات ، رژیم های لاغری ، روش پیشگیری اجباری از بارداری ، عدم آگاهی از مسائل جنسی و ... اشاره کرد .  هدر دادن احساسات یکی از انواع  علت ناتوانی جنسی با عدم رعایت موازین شرعی مانند ارتباط بی قید و شرط با نامحرمان ، داد وستد کلامی و عاطفی با غیر از محارم ، عدم کنترل نگاه ، دوستی پسر و دختر قبل ازدواج ، عمل زشت خود ارضایی و .... بعضی جوانان ما را به ضعف جنسی گرفتار کرده است ؛ به طوری که دوران جوانی شان به سستی و کسالت می گذرد و در حقیقت این رفتارها به تخلیه بی رویه انرژی می انجامد .

علت ناتوانی جنسی
علت ناتوانی جنسی

بررسی علت ناتوانی جنسی

ازدیگر علت ناتوانی جنسی می توان به رژیم های لاغری اشاره کرد . رژیم های لاغری به هدف لاغر شدن ، از دیگر عوامل در کاهش نیروی جنسی است ؛ در حالی که به گزارش اسان طب ، اگر به روش طبیعی و درست وزن بدن کم شود نباید به دیگر فعالیت های بدن آسیبی برسد ؛ معمولا افرادی که برای رهایی از چاقی به شیوه های غیر اصولی پناه می برند ، دچار ضعف جنسی هم می شوند .

روش پیشگیری اجباری از بارداری : طبق نظر کارشناسان ، جلوگیری از بچه دار شدن می تواند در فهرست علت ناتوانی جنسی قرار بگیرد ؛ زیرا بهترین لذت زندگی اگر همراه با ترس و استرس باشد ، به مرور زمان به ضعف جنسی کمک می کند .

عدم آگاهی از مسائل جنسی : معلومات سطحی و ناقص و گاهی نیز اشتباه به بروز ضعف جنسی می انجامد . آگاهی و شناخت مسائل جنسی غیر از جنسی است که رمز و رازهای فراوانی دارد . اسلام در مورد بهداشت مسائل جنسی رهنمودهایی بسیار اعجاز آمیز و سالم دارد که به پیشگیری از بیماری های روحی ، روانی و جسمی بسیار کمک می کند .

از دیگر عوامل محرومیت و  علت ناتوانی جنسی می توان به مصرف موادی بی رویه مانند جو و آبجو ، همچنین مواد مخدر ( اعم از سیگار ، و تریاک و......) ، عدم فعالیت ورزشی ، شوک های عصبی ، کم خونی از نوع فقر آهن ، فشارهای کاری و اختلافات فکری – فرهنگی در خانواده ها ، خستگی کاری ، ترس و اضطراب و .... می توان اشاره کرد .

نکته : از بیماری های آلزایمر و قند خون به عنوان کاهش دهنده میل جنسی خصوصا در مردان نام میبرند .

علت ناتوانی جنسی
علت ناتوانی جنسی

 تغذیه ناکافی یا سوء تغذیه از علت ناتوانی جنسی

کاهش میل جنسی با دو عامل مهم جنسی و روحی ایجاد می شود ، علت جسمی آن تغییرات هورمونی است که نسل امروز با روی آوردن به غذاهای رنگانگ و به ظاهر خوشمزه و بدون توجه به محتوای غذاها به آن گرفتار شده ، تیشه به ریشه سلامتی خود می زنند .

عدم توجه به طبیعت و مزاج خویشتن و استفاده از غذاهایی که سردی و خشکی مزاج را ایجاد می کند و متاسفانه ، به زیبایی و با تزیین فریبنده ای در میان غذاها جا خوش کرده اند ، ناتوانی جنسی را تعمیم می دهند واز علت ناتوانی جنسی هستند  ، زیرا از علت های سردی مزاج جنسی استفاده از انواع خوراکی ها با مزاج سرد است .

از آنجایی که میل و احساس جنسی به تولید و ترشح غدد تناسلی بستگی دارد؛ غذاهای امروزی و با افزودنی های شیمیایی و هورمونی از فعالیت غدد جلوگیری می کنند و باین شیوه غلط تغذیه احساس جنسی نیز ضعیف می شود .

جایگزین کردن غذاهایی با مزاج سرد ، عملکرد مرموزانه استکبار جهانی به سرسپردگی صهیونیسم است ، آنها با داشتن اهداف شیطانی به دست کاری ژنتیکی مواد غذایی ( میوه ها و سبزی ها ) پرداخته تا به اهدافی چون تضعیف سلامتی ، کوتاهی قد و دختر زا کردن افراد ، به انقطاع نسل در جهان اسلام و بیماری مسلمانان دست یابند . راهکار های افزایش میل جنسی در مردان  را مطالعه کنید .

منبع :

asanteb.com

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان