تعبیر خواب دندان و بررسی خواب دندان - آسان طب

تعبیر خواب دندان و بررسی خواب دندان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

تعبیر خواب دندان موضوعی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده است. از نظر روانشناسی اگر خواب دیدید که دندانتان افتاده، این خواب ممکن است نماد وقوع یک اتفاق جدید و یک تحول جدید باشد. مثلا قرار باشد از یک مرحله به مرحله ی دیگری بروید. اضطراب ناشی از ان خواب بعد از بیدار شدن نیز بخاطر همین تحول است. خواب دندان افتادن برای بسیاری افراد پیش می اید. مثلا کودکی که در مرحله رسیدن به سن بلوغ است یا زنی که وارد یائسگی خود شده است ممکن است خواب افتادن دندان ببیند.

تعبیر خواب دندان

همچنین ممکن است بخاطر تزلزل و ناامنی باشد. مثلا شما در طی روز دچار استرس و اضطراب شده اید. ممکن است شب ان خواب دندان افتادن ببینید. اکثرا این خواب زمانی اتفاق می افتد که در روز دچار استرس شده اید .

ممکن است چیزی را از دست داده باشید و این احساس فقدان باعث شود خواب افتادن دندان را ببینید . به گزارش آسان طب حتی ممکن است در بچگی وقتی دندانتان افتاد فکر کرده باشید که چیز بزرگی را از دست داده اید و این باعث شود که گاهی خواب افتادن دندانتان را بگیرید .

باید بدانید که بسیاری از خوابها بخاطر خاطرات بچگی و یا اتفاق و دلهره سخت ان روز اتفاق می افتد و معنی خاصی نمی دهد .

تعبیر خواب دندان

تعبیر خواب دندان به صورت خلاصه

-از نظر امام صادق تعبیر خواب دندان میتواند بر شش وجه پایه گذاری شود : اهل بیت - مال - منفعت - غم و اندوه - مصرف - مفارقت از خویشاوندان

اگر خواب دندان افتاده ببینید :

-اگر دندان آلوده و کثیف نبود یا مفقود نشده بود یکی از خویشان بیمار خواهد شد یا به او صدمه ای وارد می شود . صدقه بدهید . تعبیر خواب دندان

-دندان های کرسی نماد همسر یا والدین هستند و دندان های پیشین فرزند و خواهر برادر .

-اگر در خواب دندان کرم خورده باشد و درد داشته باشد گرفتار دشمنی خواهید شد .

-اگر درد دندان داشت وامدار می شود و قرض و بدهی خواهد داشت .

-اگر دندانش برق بزند نشان دهنده حادثه خوب و رونق به زندگی است .

-اگر دندان زشت و زرد باشد غمی نزدیک است که خانوادگی است و هرچه دندان مورد نظر جلوتر باشد فرد مورد نظر نزدیک تر است . گاهی نیز ممکن است شما به شخصی از خانواده بدی کرده باشید .

-اگر دندان لق شود اگر درد داشته باشد مریضی یا فوت عزیزان شماست و اگر درد نکند دشمنی جدی خواهد بود .

-دندان در اوردن نوزاد نشان دهنده طول عمر وی است . عمری پر برکت . اگر نوزادی زود دندان در اورد نشان دهنده استعداد نهفته اوست. دندان درآوردن نوزاد و نحوه برخورد

-اگر در خواب دندان عقل در اورید نشان دهنده عشقی در اینده نزدیک است . اگر دندان عقل کشیده شود یا خراب شود نشان دهنده طلاق خودتان یا یکی از اقوام از همسرش است .

تعبیر خواب دندان موضوع این بخش از سایت ما بود. امیدواریم از مطالعه این قسمت اطلاعات کافی را کسب کرده باشید و بتوانید خواب دندانتان را تعبیر کنید.

منبع : https://asanteb.com

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان