خواص چای نعناع و درمان پرمویی - آسان طب

خواص چای نعناع و درمان پرمویی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

چای نعناع یکی از انواع دمنوش های گیاهی است که برای سلامتی فواید زیادی دارد . از جمله اینکه با خوردن چای نعناع مانع رشد موهای زاید بدن می شوید . به گزارش آسان طب برای درمان خونریزی سینه دمنوش نعناع یا عصاره نعناع بخورید . برای درمان درد سینه و پهلو از کمپرس نعناع استفاده کنید . در این مقاله برخی از خواص چای نعناع و طرز تهیه نوعی از این چای را برایتان بیان میکنیم .

خواص چای نعناع

از خواص چای نعناع اینست که نعناع کرم روده و کرم معده را از بین میبرد . نعناع و دمنوش نعناع معرق است و تب را پایین می اورد . دمنوش نعناع کبد را نمیز میکند . همچنین پایین برنده کلسترول خون است .  به گزارش آسان طب نعنا و انارترش را برای رفع سکسه و استفراغ میل کنید . از دیگر خواص چای نعنا اینست که  برای گلودرد میتوانید این چای را غرغره کنید . نعناع از بین برنده گاز معده و روده و بادشکنی قوی است . به گزارش آسان طب نعناع و دمنوش نعناع ضد تشنج - ضد سرفه - آرام بخش - مسکن و قاعده آور است . این چای ادرار را زیاد میکند . برای تسکین درد دندان نعناع بجوید . برای سوء هاضمه از نعناع و چای آن استفاده کنید .

چای نعناع و درمان پرمویی

از چای نعناع برای درمان موهای زاید در زنان ( درمان پرمویی )  استفاده می شود . طبق تحقیقات بدست امده این دمنوش رشد غیر طبیعی مو در زنان را کنترل میکند . دمنوش نعناع هورمون تستوسترون آزاد را کاهش داده و سبب افزایش چند هورمون زنانه در بدن می شود . به گزارش آسان طب خوردن دمنوش نعناع روزی دوبار هورمون های مردانه ای که سبب رویش موی زاید می شود را کم میکند . به جای داروهای شیمیایی و لیزر چای نعناع را امتحان کنید .

طرز تهیه چای نعناع

یکی از روش های تهیه این دمنوش اینگونه است که کیسه چای و برگ های نعناع را در ظرفی قرار داده و رویش آب جوش بریزید ، هشت دقیقه منتظر بمانید و بعد نعناع و برگ چای را خارج کنید . اکنون به مایع حاصل شکر اضافه کنید و هم بزنید تا شکر حسابی محو شود .

به گزارش آسان طب برخی از افراد در ادامه مراحل بالا آب پرتقال و اب لیمو و کمی اب سرد به مایع اضافه میکنند و حسابی هم میزنند . سپس چای را با یخ میخورند . شبیه نوشیدنی خنک .

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان