رژیم لاغری سریع را از دست ندهید - آسان طب

رژیم لاغری سریع را از دست ندهید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

رژیم لاغری سریع نیازمند تلاش و اراده بیشتری است . سعی کنید هم کم تر بخورید (اما مفید) و هم بیشتر تحرک داشته باشید . میتوانید از داروهای گیاهی لاغر کننده هم استفاده کنید . همچنین بدانید رژیمهای لاغری که معتقدند در عرض یک ماه ده کیلو لاغر می شوند همه شایعه است و اگر هم چنین باشد صد در صد سلامتی تان اسیب می بیند . بهترین میزان کاهش وزن هفته ای یک کیلو هست .

رژیم لاغری سریع  و نکات ضروری

نکته مهم این که اگر دیدید دهانتان در طی رژیم تلخ شده فکر نکنید قندتان پایین امده و تند تند قند نخورید . در رژیم لاغری سریع باید با یک اراده قوی تمام خوراکی های الکی ، شیرینی ها ، سس ها ، شربت  ، نوشابه و .. را حذف کنید . در وعده شام برنج و نان نخورید . سعی کنید میوه و سبزی جات خام یا پخته بخورید یا در بدترین شرایط دو لقمه نان و پنیر هم بخورید . میتوانید به جای شام یک لیوان شیر بخورید .

نخوردن غذا در وعده شام شاید مهمترین اصل برای رژیم لاغری سریع باشد . البته تاکید میکنم نخوردن شام ، نه اینکه کلا نخورید . حتما باید میوه و سبزی را در وعده شام به عنوان متعادل قرار دهید . همچنین پیاده روی را فراموش نکنید . هر اتفاقی افتاد در هر ساعتی از ان، سعی کنید بین نیم تا یک ساعت در روز  پیاده روی کنید . اکنون یک برنامه رژیم لاغری سریع برایتان اورده ایم که میتوانید در لاغری سریعترتان کمک زیادی کند .

در وعده صبح ( نه نزدیک ظهر) 1 عدد تخم مرغ آب‌پز یا دو کف دست نان و پنیر و خیار گوجه میل کنید . یک چای یا قهوه تلخ هم اضافه کنید . زرده تخم مرغ را هم بخورید .

ناهار :در وعده ناهار دو کف دست نان و یک کوکو  - یا 8 قاشق برنج و دو سه قاشق خورشت - یا چه بهتر که گوشت پخته میل کنید .

سالاد بدون سس فراموش نشود . میتوانید نیم لیوان اب کرفس هم بخورید .

سالاد شما میتواند متشکل از خیار، گوجه، کاهو، کلم، قارچ و ذرت باشد.  این سالاد برای هضم غذا و جلوگیری از یبوست بسیار مناسب است . در مورد گوشت ها تعادل را رعایت کنید . اگر یک وعده گوشت سفید خوردید وعده بعد گوشت قرمز بخورید .

این نکته را با بلندگو در گوشتان میگوییم تا خوب آویزه گوشتان شود . به گزارش آسان طب تا جایی که میتوانید میوه و سبزی خام یا پخته بخورید . برای طعم دار کردن از ابلیمو یا ماست کم چرب استفاده کنید . اب کرفس و اب گوجه برای لاغری بسیار مفید است . شب ها هرگز برنج نخورید . هیچ وقت تعداد نانتان از دو کف دست و مقدار برنجتان از هشت قاشق بیشتر نشود .

 برای پیاده روی کفشتان باید مناسب باشد ، وسیله سنگین همراه خود نبرید ، صاف پیاده روی کنید و خم نشوید ، پیاده روی باید پیوسته باشید . این که وسط راه جلوی مغازه ای بایستید و بروید اصلا صحیح نیست .
برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان