ترفند انتخاب کاغذ دیواری مناسب - آسان طب

ترفند انتخاب کاغذ دیواری مناسب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

انتخاب کاغذ دیواری مناسب کاری پر دقت و استرس زاست . چون قرار است پولی را خرج کنیم و قصدمان زیباترشدن خانه است. اما اگر این کاغذ دیواری به خانه مان نیامد چه کنیم ؟ هم پولمان هدر رفته هم خانمان از قیافه می افتد و هیچ لذتی نمیبریم . همچنین تنوع کاغذ دیواری انقدر زیاد است که نمیدانیم باید کدام را انتخاب کنیم . در این مقاله برخی نکات را برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب بیان میکنیم . برای دیدن عکس کاغذ دیواری جدید سری اول کلیک کنید .

 انتخاب کاغذ دیواری مناسب و ترفندهای آن

شاید این سوال در ذهن خیلی ها پیش بیاید که حالا که انتخاب کاغذ دیواری مناسب اینقدر سخت است چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم ؟ چرا خانه مان را رنگ نکنیم ؟ خب دلیل این موضوع انست که رنگ برای کسی مناسب است که دوست دارد خانه اش ساده باشد . و هیچ گلی و طرحی نداشته باشد . با رنگ در بهترین شرایط میتوانید از دو رنگ متضاد استفاده کنید تا خانه تان رنگ و رو بگیرد . اما کاغذ دیواری انقدر طرح های جدید وشیک دارد که شما حتی قدرت انتخاب انها را هم ندارید . برای دیدن عکس کاغذ دیواری جدید سری اول کلیک کنید .

بنابراین اگر دوست دارید منزلتان طرح شیکی داشته باشد و از سادگی در بیاید، باید به فکر انتخاب کاغذ دیواری مناسب باشید . چون این کار جلوه ای جذاب و متمایز به دیوار اتاق هایتان میدهد. همچنین میتوانید گل های کاغذ دیواری را با فرش یا مبل یا پرده تان ست کنید .

در ضمن انتخاب کاغذ دیواری مناسب هم بستگی به شما دارد . شما میتوانید کل خانه تان را یک مدل کاغذ دیواری بزنید . یا مثلا میتوانید اتاق خواب هایتان را یک رنگ بگذارید و پذیرایی را رنگی دیگر . یا مثلا میتوانید یک نقطه کانونی تعیین کنید که فقط ان دیوار کاغذ دیواری داشته باشد . همچنین میتوانید برای همان یک اتاق دیواری را یک مدل کاغذ دیواری بزنید و دیوار دیگری را یک مدل دیگر بزنید . البته سعی کنید برای راه اخر رنگ ها به هم بیایند . برخی از افراد فقط نیمه پایینی اتاق را کاغذ دیواری میکنند . چون براحتی میتوان ان را تمیز کرد . این روش بیشتر برای خانواده های پر بچه استفاده می شود .

 

.
انتخاب کاغذ دیواری مناسب
انتخاب کاغذ دیواری مناسب

.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب چگونه است ؟

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب دو راه وجود دارد . راه اول خرید اینترنتی است . سایتهای زیادی برای فروش کاغذ دیواری وجود دارد که بینهایت مدل کاغذ دیواری در خود دارد که شما میتوانید با صبوری یک یا چند مدل از ان را سفارش دهید . برای این کار متراژ کاغذی که میخواهید را تعیین کنید . به گزارش آسان طب ، وقتی کاغذ دیواری برایتان پست شد یک نفر از شهر خودتان را برای وصل کردن بیاورید . نگران نباشید وقتی به کسی که شغلش اینست پول بدهید حتی اگر کاغذ دیواری را از او نخریده باشید  باز هم می اید .

راه دیگر خرید حضوری است . سعی کنید دو سه مغازه کاغذ دیواری فروشی در شهرتان یا هر جای دیگر را بگردید و یک مدل شیک و ارام بخش را انتخاب کنید .

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب در مرحله اول سعی کنید ایده پردازی کنید و یک طرح کلی از مدلی که میخواهید را مد نظر بگیرید . همچنین متراژ مورد نیاز و مبلغی که میخواهید برای این کار خرج کنید را تعیین کنید . وقتی میخواهید کاغذ دیواری انتخاب کنید ان را در اتاقتان تجسم کنید و ببینید ایا این مدل به سایر وسایلتان می اید یا نه . تطابق مدل کاغذدیواری با وسایل ان اتاق بسیار مهم است . در ضمن پیشنهاد میکنیم خیلی از کاغذ دیواری های شلوغ استفاده نکنید . همچنین کاغذ دیواری خیلی تیره اتاقتان را تاریک میکند .

پس یادتان باشد کاغذ دیواری باید به سایر وسایل منزل بیاید . مثلا اگر کل خانه تان ساده است نباید کاغذ دیواری شلوغ انتخاب کنید . اگر به صورت حضوری قصد خرید دارید پیشنهاد میکنیم چند عکس از زوایای مختلف خانه بگیرید و به مغازه ببرید تا فروشنده در انتخاب مدل به شما کمک کند. همچنین یادتان باشد کاغذ دیواری را به سلیقه دیگران نخرید و خودتان هم نظر بدهید. چون ممکن است بعدا از این کار پشیمان شوید. با دیگران مشورت کنید اما خودتان هم نظر بدهید .

همچنین میتوانید ابتدا سه چهار مدل از کل کاغذ دیواری ها را انتخاب کنید . سپس از بین انها یک مدل قطعی را تعیین کنید . همچنین برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب صبور باشید و عجله نکنید .

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان