روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی - آسان طب

روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

روش های شاد کردن شوهر بسیار زیاد است . اگر دوست دارید زندگی موفقی داشته باشید و همسرتان از شما راضی باشد سعی کنید از همه این روش ها اگاهی داشته باشید . ما در این مقاله چند مورد از روش های شاد کردن شوهر را برایتان بیان میکنیم . البته پیشنهاد میکنیم به جز این روش ها مدام دنبال روش های جدید باشید تا بتوانید به شوهر خود ارامش دهید .

درست است که خانم ها عاطفی هستند و نیاز به محبت دارند اما مردان هم انسان هستند و باید از نظر محلت و احساس تامین شوند .

• روش های شاد کردن شوهر : بین او و دوستانش جدایی نیندازید

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.  البته نوع دوستان انها هم مهم است . اجازه دهید با دوستانی که به نظرتان خوب است و به او اعتماد دارید رفت و امد کند. به گزارش آسان طب ،این کار حتی باعث پیشرفت شما و زندگیتان می شود . حتی میتوانید اجازه دهید دوستانش را به منزل دعوت کند . اگر دوستانش متاهل بودند با همسرشان می ایند یا اگر جمعشان مجردی بود شما میتوانید با دوست خود قرار بگذارید و به بیرون از خانه بروید .

• روش های شاد کردن شوهر : خوبی‌هایش را به رویش بیاورید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که خوبی هایش را به او بگویید . هر زنی توقع دارد که شوهرش مدام از او تعریف کند . مثلا بگوید که چه غذای خوشمزه ای پخته ای یا چه لباس زیبای پوشیده ای . به همین اندازه شوهر هم توقع دارد زن از او تعریف کند و خوبی هایش را بیان کند . مثل بگوید امروز چه خوش تیپ شده ای یا این مدل ریش به تو می اید. یا مثلا چقدر تو دست و دلبازی یا چقدر تو خوش صحبتی . من به تو در این مورد افتخار میکنم .

خاطراتی که در دوران نامزدی داشتید برایش زنده کنید . هیچ وقت تو ذوقش نزنید و اگر موافق ان کار نیستید یا کوتاه بیاید یا با ارامش او را منصرف کنید . پیامک های عاشقانه را فراموش نکنید . لباسی که او دوست دارد را بپوشید .

• غذای مورد علاقه شوهرتان را بپزید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که  غذای مورد علاقه اش را بپزید . مردها خوردن را خیلی دوست دارند و به قول معروف به شکم خیلی اهمیت میدهند . انها خسته و کوفته از سر کار می ایند و انتظار غذایی خوشمزه و گرم را دارند . سعی کنید همیشه غذاهای خانگی و غذاهایی که او عاشقس هست را بپزید . باورکنید با این کار خستگی اش در میرود و حس رضایت  از زندگی را دارد . آشنایی با نکات صحیح تربیت کودکان را مطالعه کنید .

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشاوره ازدواج میم تزریق بوتاکس سیب سرخ تزریق ژل سیب سرخ متخصص غدد دکتر منشادی کلینیک کمردرد امید متخصص دیسک کمر دکتر سعیدی کلینیک دیسک کمر دکتر فرخانی متخصص ایمپلنت جراح بینی دکتر اکبری متخصص ارتودنسی دکتر فتحیان