مسکن دنتول یا قطره دنتول قطره dento ، فواید مسکن دنتول یا فواید قطره دنتول قطره dento

مسکن دنتول یا قطره دنتول یک مسکن دندان درد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol موضوع این بخش از مجله پزشکی آسان طب است. این مسکن دندان درد را به خوبی تسکین داده و به شما ارامش می دهدو همانطور که همه میگویند دندان درد یکی از بدترین دردهای دنیاست که جان ادم را به لب رسانده و تا مغز سر فرو می رود. ما در اینجا درباره مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol اطلاعاتی را در اختیارتان می گذاریم.

مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol
مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol

مسکن فوری درد دندان مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol

درباره مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol باید بگوییم که فرمول آن در اختیار داروسازی خرمان است.  این شرکت دارویی برای اولین بار دردنیا بر روی یک گیاه اندمیک مناطق غربی ایران  تحقیقات زیادی انجام داد و در نهایت موفق به کشف فرمولاسیون دارویی مسکن دنتول گردید.
به گزارش مجله پزشکی آسان طب کارواکرول توانایی این را دارد که پروستاگلاندین سنتتاژ را مهار کند و در نتیجه اثرات ضد درد و التهاب خود را نمایش خواهد داد . در بررسی‌ های انجام‌شده کارواکرول با غلظتی معادل 4/1 میکرومولار برمیلی‌لیتر سنتز پروستاگلاندینE1 را به‌طور کامل مهار نمود.

همچنین به گفته محققان در حضور کارواکرول تولید پروستاگلاندین به‌شدت کاهش یافته است. کارواکرول حدود یک‌سوم ایتدومتاسین و دو برابر اوژنول (ماده مؤثره میخک) اثرات ضد درد دارد.

مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol

فواید مسکن دنتول یا قطره دنتول dento

خب حال باید بدانید که مسکن دنتول یا قطره دنتول dento دارای 10% کارواکرول خالص است و عفونت و درد دندان‌های پوسیده را به شدت کاهش می دهد. طبق اطلاعات بدست امده مسکن دنتول یا قطره دنتول dento  در کمتر از یک دقیقه درد دندان را از بین می برد. همچنین از دیگر فواید قطره دنتول اینست که حداکثر 2 ساعت پس از مصرف تورم محل عفونت را به‌طور کامل از بین خواهد برد.

مسکن دنتول یا قطره دنتول dento بر خلاف سایر مسکن های دندان درد در موارد منع مصرف دارو در دوران حاملگی ، ناراحتی گوارشی ، همزمانی با مصرف سایر داروها و در کودکان قابل استفاده است . البته باز هم برای حاملگی با پزشک مشورت کنید.

شما میتوانید هم قطره دنتول را بر روی لثه و دندان خود بزنید و هم میتوانید ان را به خمیر دندان تان بزنید تا فعالیت همه میکروب‌ های دهانی متوقف شود.

از مهمترین فواید مسکن دنتول یا قطره دنتول dento میتوان به جلوگیری از تشکیل پلاک‌ های میکروبی دندان‌ها اشاره کرد.

همچنین مسکن دنتول dento از تغییــر رنگ دندان‌ها بعد از جرم‌گیری جلوگیری خواهد کرد.

درمــان و جلــوگـیـری از عـود مجدد آفـت دهــان از دیگر ویژگیهای قطره دنتول dento است.

از بین بردن بوی نامطبوع دندانهای پوسیده و همچنین مهار التهاب و خونریزی لثه هم جزو کارکردهای قطره دنتول است.

طرز استفاده از مسکن دنتول یا قطره دنتول dento

برای تسکین درد و مهار عفونت دندان شما باید اول با سوزن در ظرف را سوراخ کنید، سپس مقدار مناسبی پنبه را به دنتول آغشته کنید  و آن را به کمک زائده زرد رنگ موجود در بسته یا وسیله دیگری در حفره ناشی از پوسیدگی بگذارید.

همچنین می توانید بخوابید تا کسی چند قطره از ان را داخل دندان تان بریزید.
همچنین برای درمان آفت دهان و ضد عفونی کردن لثه و محیط دهانی شما میتوانید یک قطره دنتول را روی خمیر دندان ریخته و با ان مسواک بزنید.

همچنین میتوانید 2 قطره دنتول را در یک فنجان آب حل و در دهان مزمزه  یا غرغره کنید. خودتان متوجه بهبود دردتان خواهید شد.

پس به طور کلی دریافتیم که کارواکرول ماده موثر موجود در اسانس مرزه دارای اثرات ضد اسپاسم ، ضدالتهاب ، بی حس کننده موضعی و ضد میکروبی می باشد و درد دندان و عفونت دندان را بهبود می دهد.

مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol
مسکن دنتول یا قطره دنتول dentol

درست است که مسکن دنتول یا قطره دنتول dento مسکن خوبیست ولی شما باید سریعا به پزشک مراجعه کرده و مشکل دنداتان را رفع کنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب درباره مسکن دنتول یا قطره دنتول dento تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.

برچسب ها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...