میوه گردو در ناتوانی جنسی معجزه می کند

در این مطلب از سایت آسان طب برای شما از خواص بی نظیر میوه گردو صحبت می کنیم..در ادامه ی مطلب با مب همراه باشید :

 

 

برخی خواص بی نظیر میوه گردو :

 

 

گردو میوه خوراکی است و میوه گردو، گرد و در درون آن مغز گردو در فاصله های پرده های نازکی قرار گرفته است. قشری که روی میوه گردو قرار گرفته سبزرنگ و کمی گوشتی است. قسمت هایی که از درخت گردو در غذا و درمان مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از: میوه – برگ درخت – پوسته سبز گردو – پوسته سخت روی مغز گردو و روغن مغز گردو.

 

 

میوه گردو حاوی ویتامین های( آ – ب ۱ – ب ۳- ب۶ – ای ) و مواد معادنی آهن – مس – روی – کلسیم – پتاسیم و منیزیم می باشد.

 

 

میوه گردو اثر قابضں، ضد بلغم ، مغذی، تصفیه کننده خون، مسدر، زیاد کننده اسپرم، و دافع انگل روده و معده دارد.

 

 

مصرف مغز گردو برای افرادی که به بیماری هایی مانند؛ کم وزنی – ناتوانی جنسی – آبسه – نازایی – کمردرد – سوء هاضمه – ترشحات بی رنگ رحم – فلج – پیچش شکم و ناراحتی طحال و اعصاب مبتلا می باشند می تواند اثر درمانی نیکویی ظاهر سازد

 

 

برای درمان قطره قطره آمدن ادرار می توانید از پودر پوست دوم گردو به مقدار ۲ مثقال استفاده نمایید تا اثر درمانی ان را مشاهده کنید.

 

 

در مواقعی که مسمومیت وجود دارد توصیه شده است که از مغز میوه گردو مخلوط با انجیر و سداب استفاده نمایید.

 

 

مصرف جوشانده برگ گردو در درمان آلبومینوری ، ورم پروستات ، قند خون و صفرا مؤثر بوده و میتواند کمک کننده خوبی برای سرطان روده باشد.

 

 

خوردن مغز گردو با مویز برای افراد سالمند و ضعیف اثر حیاتی و شفابخشی دارد.

 

 

جوشانده پوست خارجی گردو در درمان اسهال خونی مؤثر ذکر شده است.

 

 

روغن میوه گردو اثر تقویت کننده قلب، دفع کلسترول و ضد تصلب شرایین دارد.

 

 

مصرف جوشانده برگ گردو یا آب مقطر آن برای افرادی که به ناراحتیهای قند خون و یا نقرس مبتلا می باشند اثر سودمندی دارد. ۱۰- خوردن مقدار کمی از پوست سبز گردو، کرم روده را از بین میبرد.

 

 

روغن میوه گردو را به بدن بچه هایی که نرمی استخوان دارند و یا کم خون هستند مالش میدهند، تا استخوانهای آنها محکم شود و کمخونی انها برطرف گردد.

 

 

روغن گردو برای سالاد سبزیهای خام بسیار مطبوع است و طعم خاصی به سالاد و سبزیهای خام می دهد و کسانی که کرم کد و دارند، اگر هر روز ۵۰ تا ۶۰ گرم رو غن مایع گردو را بخورند کرم کدو را دفع خواهند نمود، این مقدار روغن را می توان با سیب زمینی آبپز بخورند.

بازدید کننده محترم اگر تجارب یا سوالی پیرامون این مطلب دارید خوشحال می شویم در بخش تالار گفتگوی آسان طب که به تازگی راه اندازی شده است، با سایر کاربران و کارشناسان سایت آسان طب در میان بگذارید.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *