اندازه آلت تناسلی مردانه طبیعی چقدر است؟

اندازهٔ یک آلت تناسلی مردانه طبیعی چقدر است؟

این پرسش عصر است. هر مرد، بواقع از همان لحظه ای که متوجه اندام جالب توجه خود می شود، این سؤال در ذهنش نقش میبندد.در این مطلب از مجله پزشکی آسان طب راجع به اندازهٔ یک آلت تناسلی مردانه طبیعی برایتان توضیح می دهیم.

 

هرگاه دو مرد عریان برای اولین بار با یکدیگر مواجه می شوند مثلا در یک توالت عمومی – رختکن یک ورزشگاه – استخر نگاهشان متوجه آلت تناسلی یکدیگر خواهد شد.

 

و سپس بسرعت اندازهٔ آنرا با عضو خود مقایسه می کنند و سپس با دست به آن می پردازند.

 

حتی در توالت های عمومی ( آبریزگاه ) هنگام ایستادن جلوی آبریزگاه، چشمها متوجه اندامها است، و از همان فاصله ذهن ها شروع به محاسبه می کنند.

 

در برخی اماکن خصوصی، مدیریت آنجا به طور آگاهانه آینه های مجدی را در بالای آبریزگاهها نصب کرده است بصورتی که هر مردی هنگام استفاده، بتواند به اندام تناسلی که مثل یک فیلی نر شده چشم بدوزد.

 

متأسفانه این اصطلاحاً رقابت های جنسی هیچ برنده ای ندارد. آنهایی که طالب اندامهایی بزرگتر از اندامهای خود هستند همیشه اندوهگینند: احساس ترس در آنان بارز است.

ادامه مطلب -> کلیک کنید
میوه زالزالک تقویت کننده قلب است

 

آلت تناسلی مردانه

 

هر روز، آن مردی سربلند خواهد بود که دارای بلندترین آلت تناسلی باشد. در این رقابت نسنجیده، آلت تناسلی او در مقابل هر عضو جدیدی برنده است.

 

شاید یکی دیگر از دلایل پشت پردهٔ این تلاش بیهوده، وجود تفاوتی عظیم بین آلت های تناسلی یک پدر و فرزند باشد که از کودکی ذهن را به خود مشغول می کند.

 

در سن ۳ یا ۴ سالگی، اندام تناسلی والدین به نظر کودک بسیار بزرگ و عالی به نظر میرسد.

 

چند سال بعد هنگام بلوغ، این اندام پسران وارد مرحلهٔ رشد نهایی می شود. از همین جا دورهٔ آسیب پذیری آغاز می شود.

 

اغلب مردان همچنان تردید دارند که آیا پنیس آنها به اندازهٔ اندام پدرشان رشد کرده است یا نه؟

 

بعضی از کسانی که دچار این مشکل هستند تا جایی پیشرفته اند که اعتقاد دارند علت اصلی عدم اعتماد به نفس و حالت شرم و حیای یک مرد این است که تمایل دارد آلت تناسلی خود را که هر مرد دیگری متوجه کوچکی آن می شود، مخفی نگاه دارد.

ادامه مطلب -> کلیک کنید
آشنایی با برخی از شاخص های بهداشت

 

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد؟

 

آلت تناسلی مردانه

 

میگویند روزی فردی از آبراهام لینکلن پرسید که طول پاهای یک مرد چقدر باید باشد؟ آقای لینکلن پس از یک دقیقه تأمل پاسخ دارد: خواهم گفت، درست به اندازه ای که از بدنش به زمین برسد.

 

به طور واقع بینانه، اندازهٔ طبیعی برای یک آلت تناسلی، طول کافی برای رسیدن از ہدن یک مرد به مجرای واژن است، مادامی که اسپرم بتواند براحتی و بدون مانع جاری شود، تولید مثل به آسانی صورت می پذیرد.

 

از آنجا که اندازهٔ آلت تناسلی یک صفت ژنتیک است و به شکل ارثی انتقال می یابد، هر مردی که آلت تناسلی او برای رسیدن به مجرای واژن بسیار کوتاه باشد، به سختی ابقاء نسل خواهد داشت،

 

در واقع نسل مردان دارای آلت تناسلی کوتاه نیم میلیون سال پیش منقرض شده است.

 

 ارتباطی بین اندازهٔ آلت تناسلی  و ایجاد لذت در رابطه با زنان وجود ندارد.

 

طول یک آلت تناسلی طبیعی حدودا 15.5 سانتی متر است.

 

 

 

برچسب ها

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا