http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

برخی از فواید مار

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » برخی از فواید مار

طبیعت گوشت مار گرم و خشک است . از فواید مار اینست که هرگاه مار سیاهی را در روغن زیتون یا روغن کنجد و در ظرف مسی سربسته ای که بخار آن بیرون نرود حرارت دهند تا خوب پخته شود ماده حاصل دارویی است که در مداوای چند نوع بیماری مصرف می شود .

فواید مار

مارهای زهری معمولا در خشکی وسنگلاخ ها و بیابان ها به سر می برند و ملرهای غیر زهری معمولا در نواحی مرطوب و حوالی رودها و دریاها زندگی می کنند. ضمنا نوعی مار سمی در دریاها و دریاچه های گرم زمین گاهی مشاهده می شود که سمیت زهر آنها چندین برابر زهر مار کبری می باشد . به کلیه مارهای زهری که در خشکی به سر می برند اصطلاحا افعی گفته می شود و منظور ما در این بحث همین مارها می باشد .

با فواید مار اشنا شوید

فواید مار بیشمار است . طبیعت گوشت مار گرم و خشک است . از فواید مار اینست که هرگاه مار سیاهی را در روغن زیتون یا روغن کنجد و در ظرف مسی سربسته ای که بخار آن بیرون نرود حرارت دهند تا خوب پخته شود ماده حاصل دارویی است که در مداوای چند نوع بیماری مصرف می شود . به گزارش اسان طب  از فواید مار نوشته اند ضماد این ماده بر زخم جذام سبب بهبود این بیماری می شود ، افرادی که جایی از بدنشان مویش ریخته باشد با ضماد این ماده بر آن عضو اکثرا به تجربه رسیده که دوباره موی عضو ظاهر شده به حال طبیعی نمو می نماید . اگر افراد معمولی از این ماده به بن موهای خود بمالند پیاز موها را بسیار قوی کرده و دارای موهای سالم و قوی خواهند شد .

از دیگر فواید مار اینست که درقدیم زنان بعضی از بلاد با مصرف این دارو دارای موهای قوی و قابل توجهی می شده اند . هر گاه مار سیاهی را زنده در کوزه ای سفالی انداخته (کوزه سفالی تازه ) و درب آن را بسته و در کوره ای قرار دهند تا مار سوخته و تبدیل به خاکستر گردد سپس این خاکستر را با روغن زیتون ممزوج نمایند مرهمی که حاصل می شود برای بیرون آمدن مو در نقاطی از بدن که موی آن ریخته باشد بسیار نافع است و. چنانچه مقداری از این ماده را با کمی عصل مخلوط کرده و در چشم بکشند قدرت بینایی را بسیار قوی می کند . نوشته اند هر گاه سر مار زهری را در روغن زیتون یا روغن کنجد بجوشانند ، سپس جوشیده را صاف کرده و در ظرف شیشه ای نگهدارند این روغن در معالجه جذام و معالجه زگیل بسیار مجرب است .

فواید و خواص پوست مار

زهرابه یا صفرای مار که از کیسه صفرای او خارج می شود سمی بسیار کشنده است و چون مقداری از آن می تواند از راه پوست جذب شود استعمال آن در هر بیماری و به هر صورتی که باشد ممنوع است .

فواید مار

پس در اینجا دریافتیم که مار در کنار خاصیت خطرناک نیش زدن افراد ، فوایدی هم برای ما دارد.

یکی از فواید مار روغن مار است که برای پوست و مخصوصا موها بسیار مفید است.

همچنین از پوست مار کیف و کفش و وسایل دیگر تهیه میکنند  و میفروشند.

منبع :

ASANTEB.COM


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

پسر یا دختر بودن بچه

اطلاعاتی درباره پسر یا دختر بودن بچه

غذاهای خطرناک

معرفی ۶ نمونه از غذاهای خطرناک دنیا

پیشگیری از آلزایمر

ترفندهایی برای پیشگیری از آلزایمر

آموزش نحوه دادن دارو به کودکان

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code