آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

کاربرد قرص ال – آرژینین در بدن انسانها

27532 12 خرداد 1395 پوست مو و زیبایی , سلامت آسان طب » پوست مو و زیبایی » کاربرد قرص ال – آرژینین در بدن انسانها همیار آسان طب

قرص ال – آرژینین L-Arginine قرص افزایش دهنده قد است . از فواید قرص ال – آرژینین می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن ، دیر خسته شدن ، تحریک ترشح هورمون رشد و افزایش قد ، و عضله سازی قوی اشاره کرد .

قرص ال – آرژینین

قرص ال – آرژینین L-Arginine (قرص افزایش دهنده قد )حاوی میکروکریستالین سلولز ، پی وی پی ، منیزیم استئارات و ال – آرژینین هیدروکلراید است . این قرص فواید زیادی دارد و به عنوان قرص افزایش دهنده قد شناخته شده است .

از فواید قرص ال – آرژینین می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن ، دیر خسته شدن ، تحریک ترشح هورمون رشد و افزایش قد ، و عضله سازی قوی اشاره کرد . روش مصرف قرص ال – آرژینین به این صورت است که باید هر روز یک عدد از این قرص را با یک لیوان آب میان وعده های غذایی استفاده کرد . این نکته را باید تذکر دهیم که افراد مبتلا به نارسایی کلیوی ، شخص باردار و کسانی که در دوران شیردهی هستند قبل از مصرف این قرص حتما باید با پزشک خود مشورت کنند.

اطلاعاتی درباره ال –آرژنین موجود در قرص قرص ال – آرژینین

ارژنین در چه منابعی وجود دارد ؟ این ماده در دانه های روغنی مانند بادام ، بادام زمینی و آجیل به شدت زیاد است . شکلات و کشمش هم از این ماده بی بهره نیستند . به گزارش آسان طب ، آرژنین از گروه امینو اسیدهای نیمه ضروری  است که سبب اتسعاع عروق خواهد شد . همچنین باید بدانید آرژنین ماده اولیه و اصلی گاز تیتریک اسید می باشد . این ماده منجر به افزایش تولید هورمون رشد و دفع سموم تولید شدن در بدن می باشد  و سیستم دفاعی بدن در مقابل امراض تقویت میکند .

مقدار مصرف و اثرات جانبی قرص ال – آرژینین

اشخاصی که  بیماری قلبی دارند و  از مشکلات روحی روانی رنج می برند برای مصرف  قرص ال – آرژنین حتما حتما با پزشک مشورت کنند . همچنین استفاده بیش از حد از قرص ال – آرژینین سبب حالت تهوع و اسهال خواهد شد . هنوز مشخص نشده چه مقدار از این دارو برای بدن جواب می دهد . بنابراین خودتان باید امتحان کنید و به نتیجه برسید . مثلا یک هفته یک مقدار کم از این دارو را بخورید ، اگر دیدید اثرات جانبی ندارد و موثر است  مقدار ان را افزایش بدهید . شما باید مقداری از این دارو بخورید که اثرات جانبی ان خیلی کم باشد .آرژینین به صورت تزریق وریدی برای تحریک آزاد سازی هورمون رشد از هیپوفیز و همچنین به عنوان کمک تشخیص در مواردی نظیر کم کاری هیپوفیز ، عمل برداشتن هیپوفیز ، کوتولگی با منشاء هیپوفیزی و آکرومگالی مصرف میشود.از عوارض جانبی این دارو می توان به سردرد ، بی حسی ، کاهش پلاکمت خون و تهوع اشاره کرد .

 


# # # # # # # #

نظرات

*

code