http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

علل شایع دل درد کودکان چیست ؟

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » علل شایع دل درد کودکان چیست ؟

پس از یک سالگی ، یکی از شایع ترین علل دل درد کودکان سرماخوردگی ساده ، گلو درد و آنفولانزا است . مخصوصا اگر با تب همراه باشد . دل درد کودکان نشان می دهد که عفونت در همه جای بدن از جمله روده ها هم پخش شده است .

دل درد کودکان

هنگامی که دل درد کودکان بیش از یک ساعت طول می کشد ، چه جدی باشد چه نباشد ، سریعا با پزشک تماس بگیرید ، دل درد کودکان هزاران علت دارد . بعضی از آنها جدی ، اما اغلبشان عادی هستند . پزشک می تواند علت اصلی را تشخیص بدهد و درمان کند . مردم عادت دارند که به محض مشاهده دل درد کودکان فکر کنند که فرد آپاندیسیت گرفته یا مسموم شده است . هیچ یکی از اینها علل شایع دل درد نیستند . کودکان معمولا چیزهای عجیب و غریب زیاد می خورند و سوء هاضمه هم نمی گیرند .

قبل از آنکه با پزشک تماس بگیرید ، دمای بدن او را اندازه بگیرید تا بتوانید به پزشک بگویید . درمان کودک قبل از رساندن او به دکتر این است که او را بخوابانید و هیچ چیزی برای خوردن به او ندهید . اگر کودک تشنه است فقط چند جرعه آب به او بدهید .

علل شایع دل درد کودکان

در هفته های اول زندگی دل درد کودکان به علت سوء هاضمه و کولیک ( دل درد سه ماهه ) شایع است . وقتی که نوزاد دل درد می گیرد یا ناراحت است یا استفراغ می کند ، بلافاصله با پزشک تماس بگیرید .

پس از یک سالگی ، یکی از شایع ترین علل دل درد کودکان سرماخوردگی ساده ، گلو درد و آنفولانزا است . مخصوصا اگر با تب همراه باشد . دل درد کودکان نشان می دهد که عفونت در همه جای بدن از جمله روده ها هم پخش شده است . تقریبا هر نوع عفونتی ، مخصوصا در اوایل زندگی ، می تواند ایجاد استفراغ و یبوست کند . یک کودک ممکن است دلش آشوب باشد ولی ادعا کند که دلش درد می کند . او معمولا بعد از این گلایه استفراغ می کند .

اختلال روانی و مشکلات عاطفی هم می توانند باعث دل درد کودکان شوند.

کودکانی که مشکل تغذیه ندارند ، ولی از نگرانی های دیگری رنج می برند ممکن است مخصوصا در هنگام غذا خوردن دچار دل درد شوند . به کودکی فکر کنید که نگران باز شدن مدرسه در پاییز است و به جای آن که اشتها برای خوردن صبحانه داشته باشد ، دل درد دارد و یا کودکی که در مورد موضوعی که خودش هم نمیداند چیست ، احساس گناه می کند . همه این عواطف ،اعم از ترس یا احساسات دلپذیر ، می توانند روی معده و روده ها اثر بگذارند . به گزارش آسان طب  این احساسات همچنین می توانند ایجاد اسهال ، یبوست ، کاهش اشتها و استفراغ کنند . در این گونه موارد معمولا مرکز شکم درد میگیرد . چون عفونتی در کار است ، تب هم دیده نمی شود .

این نوع دل دردها در میان بچه ها و نوجوانات شایع هستند و هفته ای دو سه بار تکرار می شوند . درد معمولا در ناحیه ناف احساس می شود و گاهی هم کودک نمی تواند آن را توصیف کند . درمان دل درد کودکان در پیدا کردن تنش های وارده بر کودک در محیط مدرسه ، خانه ، ورزش و زندگی اجتماعی او و کاهش دادن آنهاست .

دل درد کودکان

دل درد کودکان یکی از بیماری های کودکان است که همه انها به ان دچار می شوند . ولی خب علت و راه درمان ان متفاوت است. به عنوان مثال گاهی یک نوک قاشق عرق نعناع و اب میتواند به بهبود انها کمک کند.

اگر شما مادر عزیز در این باره تجربه ای دارید لطفا در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران از ان استفاده کنند.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

سنگ کلیه

سوزاندن سنگ کلیه به سبکی نو

مرض قند

اطلاعات علمی در مورد مرض قند

ساختمان تخم مرغ

اجزاء ساختمان تخم مرغ

بازیابی انرژی جوانی با خرما

خرما | بازیافت انرژی جوانی با خرما

پربازدید های اخبار پزشکی , خانواده , سلامت

نظرات شما

*

code